Slovensky EUR
:
:Viazanie Nitro Rythm

 • Tovar je k dispozícii len na e-shope
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 40.00 €
 • 867 miest pre osobný odber v ČR a SR
 • Doručíme najneskôr v stredu 1. 3.
Tabuľka veľkostí
112.24 €
-20% / 140.30 €
Farba: black
Kolekcie: zima 2016/2017
Záruka: 2 roky
Značka: Nitro
Kategória: Viazanie
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Dámske viazanie Nitro Rythm

Rythm je základná, avšak poctivý model dámskeho viazania určený predovšetkým začínajúcim jezdkyním, ocenia ha však aj pokročilých riderky. Je totiž vybavené darom, uspokojiť dámy v každej situácii. Je pohodlné, spoľahlivé a hlavne má štýl a ten je predsa najviac dôležitý.

parametre

 • EVA Dampending - základňa je vystlaná vrstvou EVA pre tlmenie nárazov a vibrácií.
 • BEST Convertible Toe Strap - predný strap je prispôsobený pre zapnutie cez špičku topánky aj cez priehlavok.
 • Speedwheel Buckles - dvojdielna pracka umožňuje použiť veľmi pevné materiály na páku, kým valček je z hladko kĺžuceho polyméru. Žiadne zakusování, žiadne preklzávaniu.
 • Easy Entry Buckle Tech and Ratchet Straps - esíčkovitě zakrivené strapy tí nebudú stáť v ceste pri vstupe do viazania. Račňa má navyše široké navádzací ústia, ktoré pomôže račni zahryznúť sa do pásku.
 • Contour cut ankle strap - členkový strap je dizajnovaný tak, aby zabezpečil pohodlie a poskytol potrebnú flexibilitu.
 • A-Frame Baseplate With Heel Corner Dampending - základňa je veľmi ľahká a robustný, ponúka všetky funkcie pre vaše každodenné zážitky z jazdy.
 • Womens Type S Highback - asymetrická opierka vychádza v ústrety súčasnému štýlu jazdenia s širokým postojom. Pre dosiahnutie maximálneho tlaku na os topánky je os opierky posunutá o 5 stupňov dovnútra. Doska tak drží lepšie na hrane, viazanie je pohodlnejšie a ľahšie.

 

Tabuľka veľkostí
S M
UK 2,5-5,5 6-9,5
EUR 34-38 38,5-43,5
US 4-7 7,5-11
CM 21,0-24,5 25,0-28,5
Poradňa - ako si vybrať

Ako si vybrať snowboardové viazanie

Pri nákupe snowboardového vybavenia sa držte pravidla, že najskôr sa vyberajú snowboardové topánky a až potom viazanie. Topánky musia maximálne vyhovovať nohe a topánka zase musí padnúť ako uliata do viazania.

Veľkosť viazania

Veľkosť viazania vyberajte podľa veľkosti topánky (pozri tabuľku veľkostí), typ viazania podľa odvetvia, ktorému sa plánujete venovať. Rovnako ako snowboardy a topánky sa aj viazanie vyrába pre freestyle, freeride, popr. all-mountain.

Prevažná väčšina viazania má nastaviteľnú dĺžku základne, dĺžku priehlavkových popruhov a náklon opierky päty. Je možné, že sa vám nepodarí nastaviť viazanie optimálne hneď na prvýkrát, preto je dobré mať pri sebe vreckové náradie, s ktorým to zvládnete priamo na svahu.

Správne nastavenie viazania a jeho pripevnenie k snowboardu je celkom zásadné pre pôžitok z jazdy a maximálne využitie vlastností snowboardovej výbavy. Neviete ako na to? Tu je pár praktických rád:Nastavenie a montáž viazania

[produkty1]

[produkty2]

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi