Viazanie Gravity G1 Lady

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
  • 1272 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v utorok 23. 1.
Tabuľka veľkostí
70.00 €
-30% / 100.00 €
Farba: white/coral
Kolekcie: zima 2016/2017
Záruka: 2 roky
Značka: Gravity
Kategória: Viazanie
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Dámske viazanie Gravity G1 Lady

Základný model dámskeho snowboardového viazanie Gravity G1 Lady je určený pre začínajúcich jazdkyne. Za skvelú cenu dostanete spoľahlivé a funkčné viazanie, ktoré vás podržia, keď to budete potrebovať. Viazanie dizajnovo ladí so snowboardy a topánkami Gravity.

parametre

  • G1 Baseplate - plastová základňa zhotovená z jedného kusu, vytvára konzistentné reakciu a feel pre all-terrain podmienky.
  • Plastové račne - račne s jednoduchým zapínaním
  • Power Strap - priehlavkový strap použitý na základných modeloch viazanie G1 a G1 Lady, ponúka väčšiu podporu začínajúcim jazdcom.
  • Comfort Toe Strap - predný polstrovaný strap, ktorý možno zapnúť ako klasicky zhora, tak cez špičku topánky.
  • G1 Highback - oporná pätka navrhnutá tak, aby presne kopírovala tvar topánky, poskytuje maximálnu podporu pri jazde. Vnútorná strana je vybavená EVA výstelkou pre celodenné pohodlie.

 

Tabuľka veľkostí
M L
UK 5-8 8,5-9
EUR 38-42 42,5-43
US 7-10 10,5-11
CM 24-27 27,5-28
Poradňa

Ako si vybrať snowboardové viazanie

Pri nákupe snowboardového vybavenia sa držte pravidla, že najskôr sa vyberajú snowboardové topánky a až potom viazanie. Topánky musia maximálne vyhovovať nohe a topánka zase musí padnúť ako uliata do viazania.

Veľkosť viazania

Veľkosť viazania vyberajte podľa veľkosti topánky (pozri tabuľku veľkostí), typ viazania podľa odvetvia, ktorému sa plánujete venovať. Rovnako ako snowboardy a topánky sa aj viazanie vyrába pre freestyle, freeride, popr. all-mountain.

Prevažná väčšina viazania má nastaviteľnú dĺžku základne, dĺžku priehlavkových popruhov a náklon opierky päty. Je možné, že sa vám nepodarí nastaviť viazanie optimálne hneď na prvýkrát, preto je dobré mať pri sebe vreckové náradie, s ktorým to zvládnete priamo na svahu.

Správne nastavenie viazania a jeho pripevnenie k snowboardu je celkom zásadné pre pôžitok z jazdy a maximálne využitie vlastností snowboardovej výbavy. Neviete ako na to? Tu je pár praktických rád:Nastavenie a montáž viazania

[produkty1]

[produkty2]

Súvisiace produkty

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi