Viazanie Gravity G1 Jr

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
  • 1242 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v pondelok 22. 1.
Tabuľka veľkostí
56.70 €
-30% / 81.00 €
Farba: black
Kolekcie: zima 2015/2016
Záruka: 2 roky
Značka: Gravity
Kategória: Viazanie
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Detské viazanie Gravity G1 JR

Detské snowboardové viazanie Gravity G1 JR je určené pre začínajúcich malých jazdcov. Mäkké power pedále z EVA peny spoľahlivo tlmí dopady, predný power pedál je dĺžkovo nastaviteľný. Viazanie dizajnovo ladí s detskými snowboardmi a topánkami.

Parametre

  • G1 Baseplate - plastová základňa zhotovená z jedného kusa, je vybavená posuvnou pätou a predným a zadným plastovým power pedálom.
  • Plastové račne - funkčné plastové račne s presným krokom.
  • Power Strap - priehlavkový strap použitý na základných modeloch viazanie, ponúka väčšiu podporu začínajúcim jazdcom.
  • Comfort Toe Strap - predný polstrovaný strap, ktorý možno zapnúť ako klasicky zhora, tak cez špičku topánky.
  • EVA Power pedále - power pedále umiestnené na špičke a päte baseplatu, uľahčujú prenos sily z jazdca na snowboard a zvyšujú tak kontrolu nad doskou. Sú zhotovené z mäkkého EVA materiálu, ktorý dokonale tlmí dopady a znižuje vibrácie pri jazde.
Tabuľka veľkostí
S M
UK 12K-4 5-7,5
EUR 32-37 38-41,5
US 13C-5 6-8,5
CM 19-23 24-26,5
Poradňa

Ako si vybrať snowboardové viazanie

Pri nákupe snowboardového vybavenia sa držte pravidla, že najskôr sa vyberajú snowboardové topánky a až potom viazanie. Topánky musia maximálne vyhovovať nohe a topánka zase musí padnúť ako uliata do viazania.

Veľkosť viazania

Veľkosť viazania vyberajte podľa veľkosti topánky (pozri tabuľku veľkostí), typ viazania podľa odvetvia, ktorému sa plánujete venovať. Rovnako ako snowboardy a topánky sa aj viazanie vyrába pre freestyle, freeride, popr. all-mountain.

Prevažná väčšina viazania má nastaviteľnú dĺžku základne, dĺžku priehlavkových popruhov a náklon opierky päty. Je možné, že sa vám nepodarí nastaviť viazanie optimálne hneď na prvýkrát, preto je dobré mať pri sebe vreckové náradie, s ktorým to zvládnete priamo na svahu.

Správne nastavenie viazania a jeho pripevnenie k snowboardu je celkom zásadné pre pôžitok z jazdy a maximálne využitie vlastností snowboardovej výbavy. Neviete ako na to? Tu je pár praktických rád:Nastavenie a montáž viazania

[produkty1]

[produkty2]

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi