Viazanie Flow Omni Hybrid

 • Tovar je na sklade
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 38.00 €
 • 2172 miest pre osobný odber v ČR a SR
 • Doručíme najneskôr v pondelok 24. 6.
Tabuľka veľkostí
188.30 €
-30% / 269.00 €
Farba: charcoal
Kolekcie: zima 2018/2019
Záruka: 2 roky
Značka: Flow
Kategória: Viazanie
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Dámske viazanie Flow Omni Hybrid

Omni je špičkové snowboardové viazanie, preto si ho aj vybrala top riderky Celia Miller. Základňa Nylon Rockered a kratšie Mod-Back vytvára dokonalú rovnováhu pre prirodzený ženský pohyb. Omni je spoľahlivé viazanie v jednoduchom dizajne, ktoré vás nikdy neomrzí. Vo verzii Hybrid je viazanie vybavené strapom Hybrid PowerCapStrap.

Baseplate

 • Glass-filled Nylon Rockered - všetky Flow baseplaty sú dizajnované tak, aby prenášali energiu priamo do dosky, bez straty prirodzeného pocitu z jazdy.

Hiback

 • Asym Uniback - úplne nový asymetrický, jednodielny UniBack je kompaktný a tvarovaný Hiback s vyváženým pocitom podpory a komfortu. Dokonale sa prispôsobí obrysu obuvi a uhla jazdy.

Strapy

 • Hybrid PowerStraps - revolučný hybridný strap spája to najlepšie z klasického Flow SpeedEntry strapu a konvenčného strapu SideEntry. Predná časť ide zapnúť cez špičku topánky.
 • Active Strap Technology - unikátna technológia funguje veľmi jednoducho tak, že pri odklopení pätky sa zároveň vysunie smerom dopredu priehlavkový strap a uvoľní tak miesto vašej nohe. Pri vrátení pätky do zvislej polohy sa vráti aj strap na svoje miesto a pevne obomkne vašu topánku.

Pracky

 • LSR Locking Slap Ratchets - inovatívne pracky vám ponúka nové možnosti jednoduchého utiahnutia vášho viazanie presne tak, ako potrebujete.

Footbed

 • 2.5 ° Canted DualDensity BankBeds - mäkké vankúše z EVA materiálu pre stlmenie nárazov a vplyvov, pod uhlom 2,5 ° pre optimálne postoj.

Disk

 • Nylon 3mm Offset Multi-Disc - stredový disk, ktorý pasuje na všetky typy insertov, vrátane Burton Channel (ICS).

Flex (1-10)

 • Rating Flex 6
Tabuľka veľkostí
M L
UK 3,5-7,5 6,5-10,5
EUR 36-41,5 40-45
US 6-10 9-10
CM 22,5-26,5 25,5-29,5
Poradňa

Ako si vybrať snowboardové viazanie

Pri nákupe snowboardového vybavenia sa držte pravidla, že najskôr sa vyberajú snowboardové topánky a až potom viazanie. Topánky musia maximálne vyhovovať nohe a topánka zase musí padnúť ako uliata do viazania.

Veľkosť viazania

Veľkosť viazania vyberajte podľa veľkosti topánky (pozri tabuľku veľkostí), typ viazania podľa odvetvia, ktorému sa plánujete venovať. Rovnako ako snowboardy a topánky sa aj viazanie vyrába pre freestyle, freeride, popr. all-mountain.

Prevažná väčšina viazania má nastaviteľnú dĺžku základne, dĺžku priehlavkových popruhov a náklon opierky päty. Je možné, že sa vám nepodarí nastaviť viazanie optimálne hneď na prvýkrát, preto je dobré mať pri sebe vreckové náradie, s ktorým to zvládnete priamo na svahu.

Správne nastavenie viazania a jeho pripevnenie k snowboardu je celkom zásadné pre pôžitok z jazdy a maximálne využitie vlastností snowboardovej výbavy.

 

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
: