Slovensky EUR
:
:Viazanie Flow Fuse

 • Tovar je na sklade
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
 • 991 miest pre osobný odber v ČR a SR
 • Doručíme najneskôr v stredu 31. 5.
Tabuľka veľkostí
156.00 €
-40% / 260.00 €
Farba: grey
Kolekcie: zima 2015/2016
Záruka: 2 roky
Značka: Flow
Kategória: Viazanie
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Pánske viazanie Flow Fuse

Najzábavnejšie mix pružnosti a odozvy. Flow Fuse je viazanie, ktoré vás ale nesklame svoju skvelú reakcií. Je to obľúbené viazanie u freestylových jazdcov, ktorí pre svoje triky potrebujú hlavne flexibilitu. Uhlová základňa umožňuje prirodzený postoj, ktorý eliminuje únavu a bolesť nôh.

Súčasťou balenia sú 2 ks viazanie, stredové disky a skrutky.

Baseplate

 • Glass-Filled Nylon Rockered - všetky Flow baseplaty sú dizajnované tak, aby prenášali energiu priamo do dosky, bez straty prirodzeného pocitu z jazdy.

Hiback

 • Glass-Filled Nylon ModBack - modulárny opierka rozdelená na spodnej a hornej zónu ponúka sýty a zábavnú jazdu.

Support Panel

 • ATM.7 / Aluminium Inlay Support Panel - štvorcestný nastaviteľný panel, mierne asymetrický, je zhotovený zo zmesi mäkkého uretánu pre lepšiu freestylovú jazdu.

Strapy

 • Fusion Powerstrap - 3D tvarovaný strap spoľahlivo zaisťuje členok a oblasť špičky, je polstrovaný pre pohodlné nosenie s vašou topánkou.
 • Active Strap Technology - unikátna technológia funguje veľmi jednoducho tak, že pri odklopení pätky sa zároveň vysunie smerom dopredu priehlavkový strap a uvoľní tak miesto vašej nohe. Pri vrátení pätky do zvislej polohy sa vráti aj strap na svoje miesto a pevne obomkne vašu topánku.

Pracky

 • Locking Slap Ratchets - inovatívny pracky vám ponúka nové možnosti jednoduchého utiahnutia vášho viazanie presne tak, ako potrebujete.

Footbed

 • 2.5 ° Canted BankBeds - mäkké vankúše z EVA materiálu pre stlmenie nárazov a vplyvu, pod uhlom 2,5 ° pre optimálny postoj.

Disk

 • Nylon 3 mm Offset Multi-Disc - stredový disk, ktorý pasuje na všetky typy insertov, vrátane Burton ICS.

Flex (1-10)

 • 6

 

Tabuľka veľkostí
M L XL
UK 6-7 6,5-10 9,5-14
EUR 39,5-41 40-44,5 44-49,5
US 7-8 7,5-11 10-15
CM 25-26 25,5-29 28,5-32,5
Poradňa - ako si vybrať

Ako si vybrať snowboardové viazanie

Pri nákupe snowboardového vybavenia sa držte pravidla, že najskôr sa vyberajú snowboardové topánky a až potom viazanie. Topánky musia maximálne vyhovovať nohe a topánka zase musí padnúť ako uliata do viazania.

Veľkosť viazania

Veľkosť viazania vyberajte podľa veľkosti topánky (pozri tabuľku veľkostí), typ viazania podľa odvetvia, ktorému sa plánujete venovať. Rovnako ako snowboardy a topánky sa aj viazanie vyrába pre freestyle, freeride, popr. all-mountain.

Prevažná väčšina viazania má nastaviteľnú dĺžku základne, dĺžku priehlavkových popruhov a náklon opierky päty. Je možné, že sa vám nepodarí nastaviť viazanie optimálne hneď na prvýkrát, preto je dobré mať pri sebe vreckové náradie, s ktorým to zvládnete priamo na svahu.

Správne nastavenie viazania a jeho pripevnenie k snowboardu je celkom zásadné pre pôžitok z jazdy a maximálne využitie vlastností snowboardovej výbavy. Neviete ako na to? Tu je pár praktických rád:Nastavenie a montáž viazania

[produkty1]

[produkty2]

Súvisiace produkty

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi