Viazanie Burton Wms Step On

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 12.00 €
  • 1699 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v piatok 23. 11.
Tabuľka veľkostí
259.70 €
Farba: rose gold
Kolekcie: zima 2018/2019
Záruka: 2 roky
Značka: Burton
Kategória: Viazanie
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Dámske viazanie Burton Wms Step On

Horúca novinka Step On od ikonické značky Burton, ktorá je zase o krok bližšie k dokonalému, nenáročnému a hravému snowboardingu. Kombinácia viazania a topánok Step On ponúka bezpečnú jazdu, maximálne pohodlie, precízny výkon a neuveriteľne jednoduchý systém rozopínanie a zapínanie, bez toho aby ste sa ohýbali alebo si museli sadnúť do mokrého snehu. Vďaka jednoduchému nastavenie vám umožní získať viac času na snowboarding a zísť si kopec nespočetnekrát.

parametre

  • Locking Security - tri pripojovacie nášľapnej body topánky k viazaniu (dve na špičke a jeden na päte) - jednoduché a bezpečné
  • Dual Zone Boa Coiler Closure System - rýchle, jednoduché a efektívne nastavenie lanka spoľahlivého systému Boa Coiler, rýchlo sa uvoľní alebo utiahne
  • Universal Compatibility - viazanie je kompatibilný so všetkými systémami vrátane 4x4, 3D a The Channel
  • Quick Release - topánky ľahko uvoľníte pomocou páčky na viazanie, zámok sa ihneď obnoví pre opätovať nazutie topánky do viazania
Tabuľka veľkostí
M L
UK 4,5-6,5 7-9
EUR 37-40,5 41-43
US 6,5-8,5 9-11
CM 23,5-25,5 26-28
Poradňa

Ako si vybrať snowboardové viazanie

Pri nákupe snowboardového vybavenia sa držte pravidla, že najskôr sa vyberajú snowboardové topánky a až potom viazanie. Topánky musia maximálne vyhovovať nohe a topánka zase musí padnúť ako uliata do viazania.

Veľkosť viazania

Veľkosť viazania vyberajte podľa veľkosti topánky (pozri tabuľku veľkostí), typ viazania podľa odvetvia, ktorému sa plánujete venovať. Rovnako ako snowboardy a topánky sa aj viazanie vyrába pre freestyle, freeride, popr. all-mountain.

Prevažná väčšina viazania má nastaviteľnú dĺžku základne, dĺžku priehlavkových popruhov a náklon opierky päty. Je možné, že sa vám nepodarí nastaviť viazanie optimálne hneď na prvýkrát, preto je dobré mať pri sebe vreckové náradie, s ktorým to zvládnete priamo na svahu.

Správne nastavenie viazania a jeho pripevnenie k snowboardu je celkom zásadné pre pôžitok z jazdy a maximálne využitie vlastností snowboardovej výbavy.

 

Farebné varianty

Prejsť na produkt Viazanie Burton Wms Step On black shift 2018/2019

Burton Wms Step On black shift

259.70 €

Veľkosti skladom:

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi