Vesta Ronix Parks

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 38.00 €
  • 2292 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v stredu 21. 8.
Tabuľka veľkostí
127.99 €
-20% / 159.99 €
Farba: charcoal heather/grey
Kolekcie: leto 2019
Záruka: 2 roky
Značka: Ronix
Kategória: Vesty na wake
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Wakeboardová dopadová vesta Ronix Parks

Pri jazde v cable parku je úplne bežné, že raz za čas aj spadnete. Zabaľte sa preto do Ronix Parks Impact vesty, ktorá vaše dopady stlmí dostatočne na to, aby ste po wakovej session neboli samá modrina. S fleecovou vložkou a 4-way stretch neoprénom môžete očakávať trvalý komfort a neobmedzený rozsah pohybu, aby ste sa dostali do vzduchu. Jej neuveriteľnou výhodou je aj to, že je ľahučká ako bežný letný kúsok vo vašej skrini. Vyskúšajte sami!

Špecifikácie

  • Fit: Manhattan Tailored Fit
  • Ľahká pena
  • Super Stretch PU Skin
  • Vhodná pre dlhšie trupy
  • Nadmerné prieramky
Tabuľka veľkostí
M L XL
A ŠÍRKA (cm) 43-47 47-51 51-54,5
B DĹŽKA (cm) 60 62 63

Poradňa

Ako si vybrať vestu na wakeboard?

Vesty sú nevyhnutným doplnkom pre bezpečnú jazdu na wakebordu. Výber správnej veľkosti je najdôležitejším faktorom k potrebnej funkčnosti. Vesta jazdca nadnáša na vode, preto sa veľkosť nesmie podceňovať.

Veľkosť vyberajte starostlivo, vesta musí pevne držať na tele

Správne zvolená veľkosť je vtedy, keď pevne drží na tele a nie je voľná. Pri páde do vody nesmú schádzať, aby nedošlo k nepohyblivosti pri plávaní. Vesty sú pružné a počas bežného využitia sa rozťahujú - pri výbere veľkosti dbajte na tento fakt!

Vesty cez hlavu na telo lepšie priľnú

Vesty sa líšia tvary, veľkosťami, spôsoby zapínanie alebo materiály. Najčastejší druh zapínanie je klasický predný zips. Vesty cez hlavu sa z pravidla horšie obliekajú, výhodou je ale lepšiu priľnavosť k telu. Modely so zapínaním na pracku sa používajú skôr u viest pre deti alebo u lacnejších variantov, kedy je možné pásy stiahnuť a regulovať tak veľkosť.

U detských viest môžete regulovať veľkosť

Detské vesty sú väčšinou vybavené sťahovacími pásmi pre reguláciu veľkosti a pútkami na chrbte, aby mohli rodičia deti jednoducho vytiahnuť za pútko z vody.

Vesty sú vyrobené z tých najlepších materiálov a sú veľmi odolné proti nárazom

V dnešnej dobe sú vesty opatrené tými najlepšími materiálmi, aby boli čo najľahšie, nevsakovaly toľko vody a boli odolné proti nárazom ako o vodu, tak o prekážky.

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
: