Vesta Hyperlite Womens Stiletto

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
  • 1191 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v stredu 22. 11.
Tabuľka veľkostí
60.50 €
-50% / 121.00 €
Farba: black
Kolekcie: leto 2015
Záruka: 2 roky
Značka: Hyperlite
Kategória: Vesty na wake
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Dámska vesta na wakeboard Hyperlite Stiletto

Hyperlite Stiletto je dámska wakeboardová vesta, ktorá vás nielen ochráni, ale budete v nej vyzerať úžasne. Má predĺženú dĺžku, vykrojené prieramky a dizajn navrhnutý poprednými profesionálnymi jazdkyňami za značku Hyperlite. Vesta sa oblieka cez hlavu, je ušitá v štýle korzetu, v zadnej časti má kontrastná vykonanej sťahovania. Delené penové panely zaručujú skvelú mobilitu, sieťovaná spodná časť spoľahlivo prepúšťa vodu.

Vesta Stiletto nie je schválená Pobrežná hliadkou Spojených Štátov (USCG) ako záchranná vesta.

Tabuľka veľkostí
XS S M L
A ŠÍRKA VESTY (cm) 35,5 - 40,5 40,5 - 45,5 45,5 - 51 51 - 56
B DĹŽKA (cm) 59 60 61 62

Poradňa - ako si vybrať

Ako si vybrať vestu na wakeboard?

Vesty sú nevyhnutným doplnkom pre bezpečnú jazdu na wakebordu. Výber správnej veľkosti je najdôležitejším faktorom k potrebnej funkčnosti. Vesta jazdca nadnáša na vode, preto sa veľkosť nesmie podceňovať.

Veľkosť vyberajte starostlivo, vesta musí pevne držať na tele

Správne zvolená veľkosť je vtedy, keď pevne drží na tele a nie je voľná. Pri páde do vody nesmú schádzať, aby nedošlo k nepohyblivosti pri plávaní. Vesty sú pružné a počas bežného využitia sa rozťahujú - pri výbere veľkosti dbajte na tento fakt!

Vesty cez hlavu na telo lepšie priľnú

Vesty sa líšia tvary, veľkosťami, spôsoby zapínanie alebo materiály. Najčastejší druh zapínanie je klasický predný zips. Vesty cez hlavu sa z pravidla horšie obliekajú, výhodou je ale lepšiu priľnavosť k telu. Modely so zapínaním na pracku sa používajú skôr u viest pre deti alebo u lacnejších variantov, kedy je možné pásy stiahnuť a regulovať tak veľkosť.

U detských viest môžete regulovať veľkosť

Detské vesty sú väčšinou vybavené sťahovacími pásmi pre reguláciu veľkosti a pútkami na chrbte, aby mohli rodičia deti jednoducho vytiahnuť za pútko z vody.

Vesty sú vyrobené z tých najlepších materiálov a sú veľmi odolné proti nárazom

V dnešnej dobe sú vesty opatrené tými najlepšími materiálmi, aby boli čo najľahšie, nevsakovaly toľko vody a boli odolné proti nárazom ako o vodu, tak o prekážky.

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi