Slovensky EUR
:
:Vesta Hyperlite Girlz Toddler Indy

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 40.00 €
  • 875 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr vo štvrtok 2. 3.
31.20 €
-20% / 39.00 €
Farba: pink/aqua
Kolekcie: leto 2016
Záruka: 2 roky
Značka: Hyperlite
Kategória: Vesty na wake
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Detská vesta na wakeboard Hyperlite Girlz Toddler Indy

Vesta Hyperlite Girlz Toddler Indy je určená pre najmenšie deti do 14 kg. Je dizajnovaná pre maximálnu ochranu nielen pri jazde na wakeboardu, ale aj pri ostatných vodných športoch. Vesta sa zapína pomocou predného zipsu, k utiahnutie slúži nastaviteľný popruh s prackou, ktorá vyžaduje silu dospelého pre jej rozopnutie, ďalšie nastaviteľný popruh vedie medzi nohami a zabraňuje sklznutie vesty.

Vesta Girlz Toodler Indy je schválená Pobrežná hliadkou Spojených Štátov (USCG) ako záchranná vesta Type III (záchranné vesty pre rozličné druhy vodných športov a iné vodné aktivity, prevádzkované v pokojnej vode, kde je dobrá šanca na rýchlu záchranu).

Tabuľka veľkostí
Váha 13 - 22 Kg
Poradňa - ako si vybrať

Ako si vybrať vestu na wakeboard?

Vesty sú nevyhnutným doplnkom pre bezpečnú jazdu na wakebordu. Výber správnej veľkosti je najdôležitejším faktorom k potrebnej funkčnosti. Vesta jazdca nadnáša na vode, preto sa veľkosť nesmie podceňovať.

Veľkosť vyberajte starostlivo, vesta musí pevne držať na tele

Správne zvolená veľkosť je vtedy, keď pevne drží na tele a nie je voľná. Pri páde do vody nesmú schádzať, aby nedošlo k nepohyblivosti pri plávaní. Vesty sú pružné a počas bežného využitia sa rozťahujú - pri výbere veľkosti dbajte na tento fakt!

Vesty cez hlavu na telo lepšie priľnú

Vesty sa líšia tvary, veľkosťami, spôsoby zapínanie alebo materiály. Najčastejší druh zapínanie je klasický predný zips. Vesty cez hlavu sa z pravidla horšie obliekajú, výhodou je ale lepšiu priľnavosť k telu. Modely so zapínaním na pracku sa používajú skôr u viest pre deti alebo u lacnejších variantov, kedy je možné pásy stiahnuť a regulovať tak veľkosť.

U detských viest môžete regulovať veľkosť

Detské vesty sú väčšinou vybavené sťahovacími pásmi pre reguláciu veľkosti a pútkami na chrbte, aby mohli rodičia deti jednoducho vytiahnuť za pútko z vody.

Vesty sú vyrobené z tých najlepších materiálov a sú veľmi odolné proti nárazom

V dnešnej dobe sú vesty opatrené tými najlepšími materiálmi, aby boli čo najľahšie, nevsakovaly toľko vody a boli odolné proti nárazom ako o vodu, tak o prekážky.

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi