Slovensky EUR
:
:Termoska Sigg Traveller

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 40.00 €
  • 874 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v pondelok 6. 3.
17.58 €
-5% / 18.50 €
Farba: white 0,6l
Kolekcie: jar 2017
Záruka: 2 roky
Značka: Sigg
Kategória: Termosky a fľaše
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Fľaša na pitie Sigg Traveller 0,6 L

Zdravotná nezávadnosť

Výrobky SIGG majú najprísnejšie atesty. Ich odolnosť voči pôsobeniu ovocných a izotonických nápojov bola overená napr. Nezávislým skúšobným inštitútom v Nehring (Nemecko) a dokonca aj spĺňajú požiadavky FDA (Agentúra pre kontrolu liečiv USA). Vnútorná vrstva je zo špeciálneho materiálu, ktorý dokonale zachováva chuťové a aromatické vlastnosti nápoja a na rozdiel od PET fliaš neuvoľňuje do nápojov žiadne toxíny ani iné nežiaduce látky.

Variabilita

Každý rok sa môžete tešiť na úplne novú rozsiahlu kolekciu s originálnymi motívmi, ktoré navrhujú poprední svetoví dizajnéri. Fľaše SIGG sú navyše vyrábané v mnohých rôznych objemoch a tvaroch, je možné si k nim zakúpiť celý rad doplnkov (termoobaly, desiatové boxy, čistiace prostriedky ...) alebo ľubovoľne meniť typ uzáveru. Okrem klasických pitných fliaš je súčasťou produktového portfólia aj spústa tvarových a objemových variantov termoprogramu.

Trvanlivosť a odolnosť

Fľaše SIGG sú mimoriadne odolné voči mechanickému a chemickému poškodeniu. Ak napriek tomu dôjde napríklad k preliačiny pôsobením enormne veľkého tlaku, aj po deformácii fľaše sa vnútorná vrstva nepoškodí a je teda možné ju ďalej fľašu používať. Povrchová úprava je na fľašu po nanesení vypálené, takže sa fľašu neolupuje a nepoškriabe ani pri dlhodobom používaní.

Ekologickosť

Už samotná výroba produktov SIGG je oveľa ekologicky šetrnejšie, než je tomu napríklad u umelohmotných fliaš. Fľaše sú recyklovateľné a tým, že neslúži na jednorazové použitie, šetrí výrazne životné prostredie. Fľaša tohto švajčiarskeho výrobcu vydrží dlhé roky. SIGG je zároveň účastníkom celosvetovej akcie 1% For The Planet (1% svojich obratov venuje spoločnosť na boj pre zlešení životného prostredia).

Jednoduchá údržba

Je veľmi jednoduché fľašu SIGG čistiť a to aj vtedy, keď v nej desia dobu zostane napr sladký nápoj. Pri naozaj silnom znečistení je možné použiť čistiace tablety a špeciálna kefa SIGG. S ich pomocou uvediete fľaša opäť do perfektného stavu.

Značka

SIGG je popredný svetový výrobca pitných fliaš. História spoločnosti je už viac ako 100 rokov dlhá. K výrobe sú použité najmodernejšie technologické postupy s príslovečnou švajčiarskou precíznosťou a dôrazom na kvalitu každého jednotlivého výrobku. Pri výrobe tých najkvalitnejších pitných fliaš a doplnkov sa teda snúbi značné skúsenosti a tradície s tými najpokrokovejšími metódami výroby.

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi