Termoska Sigg Dyn Sports

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
  • 1242 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v pondelok 22. 1.
24.51 €
-5% / 25.80 €
Farba: white touch 0,75l
Kolekcie: zima 2017/2018
Záruka: 2 roky
Značka: Sigg
Kategória: Termosky a fľaše
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Fľaša Sigg Dyn Sports

Sigg Dym Sports je absolútna novinka, ktorú tento rok značka Sigg predstavuje. Sigg je uznávaný výrobca nezávadných, odolných, ekologických a ľahko udržateľných fliaš a inak tomu nie je ani u tejto športovej novinky Dyn Sports. Fľaša má originálny a vysoko fuknčné uzáver, z ktorého je možné ihneď piť. Fľaša využijú všetci športových nadšencov ako napríklad jazdci, bikeri, hokejisti alebo i fittness nadšenci. Z fľaše sa dá nadstavec odmontovať a potom slúži ako klasická fľaša. Celá fľaša je vyrobená z jednoliateho kusu vysoko kvalitného alumínia, ktoré zaručuje odolnosť, ale zároveň minimálna hmotnosť.

zdravotná nezávadnosť

Výrobky SIGG majú najprísnejšie atesty. Ich odolnosť voči pôsobeniu ovocných a izotonických nápojov bola overená napr. Nezávislým skúšobným inštitútom v Nehring (Nemecko) a dokonca aj spĺňajú požiadavky FDA (Agentúra pre kontrolu liečiv USA). Vnútorná vrstva je zo špeciálneho materiálu, ktorý dokonale zachováva chuťové a aromatické vlastnosti nápoja a na rozdiel od PET fliaš neuvoľňuje do nápojov žiadne toxíny ani iné nežiaduce látky.

Variabilita

Každý rok sa môžete tešiť na úplne novú rozsiahlu kolekciu s originálnymi motívmi, ktoré navrhujú poprední svetoví dizajnéri. Fľaše SIGG sú navyše vyrábané v mnohých rôznych objemoch a tvaroch, je možné si k nim zakúpiť celý rad doplnkov (termoobaly, desiatové boxy, čistiace prostriedky ...) alebo ľubovoľne meniť typ uzáveru. Okrem klasických pitných fliaš je súčasťou produktového portfólia aj spústa tvarových a objemových variantov termoprogramu.

Trvanlivosť a odolnosť

Fľaše SIGG sú mimoriadne odolné voči mechanickému a chemickému poškodeniu. Ak napriek tomu dôjde napr. K preliačiny pôsobením enormne veľkého tlaku, aj po deformácii fľaše sa vnútorná vrstva nepoškodí a je teda možné ju ďalej používať. Povrchová úprava je na fľašu po nanesení vypálené, takže sa fľašu neolupuje a nepoškriabe ani pri dlhodobom používaní.

ekologickosť

Už samotná výroba produktov SIGG je oveľa ekologicky šetrnejšie, než je tomu napr. U umelohmotných fliaš. Fľaše sú recyklovateľné a tým, že neslúži na jednorazové použitie, šetrí výrazne životné prostredie. Fľaša tohto švajčiarskeho výrobcu vydrží dlhé roky. SIGG je zároveň účastníkom celosvetovej akcie 1% For The Planet (1% svojich obratov venuje spoločnosť na boj pre zlešení životného prostredia).

Jednoduchá údržba

Je veľmi jednoduché fľašu SIGG čistiť a to aj vtedy, keď v nej dlhšiu dobu zostane napr. Sladký nápoj. Pri naozaj silnom znečistení je možné použiť čistiace tablety a špeciálna kefa SIGG. S ich pomocou uvediete fľaša opäť do perfektného stavu.

Značka

SIGG je popredný svetový výrobca pitných fliaš. História spoločnosti je už viac ako 100 rokov dlhá. K výrobe sú použité najmodernejšie technologické postupy s príslovečnou švajčiarskou precíznosťou a dôrazom na kvalitu každého jednotlivého produktu. Pri výrobe tých najkvalitnejších pitných fliaš a doplnkov sa teda snúbi značné skúsenosti a tradície s tými najpokrokovejšími metódami výroby.

 

Farebné varianty

Prejsť na produkt Termoska Sigg Dyn Sports new black touch 0,75l

Sigg Dyn Sports new black touch 0,75l

24.61 € 25.90 €

objem:

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi