Slovensky EUR
:
:Slnečné okuliare Oakley Sliver F

 • Tovar je na sklade
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 40.00 €
 • 872 miest pre osobný odber v ČR a SR
 • Doručíme najneskôr vo štvrtok 2. 3.
75.85 €
-50% / 151.70 €
Farba: matte black
Kolekcie: jar 2015
Záruka: 2 roky
Značka: Oakley
Kategória: Slnečné okuliare
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Slnečné okuliare Oakley Sliver Foldable matte black (grey)

Oakley Sliver Foldable sú Špičkové slnečné okuliare, ktoré vám zaručia famózny pohľad na svet. Tento model je oproti klasickému Sliver vylepšený skladacími nožičkami s pístkovými závesy. Ich rám je vyrobený z odolného a napriek tomu veľmi ľahkého materiálu. Okuliare majú veľmi odolné nožičky s nesmrteľným kĺbovým mechanizmom Dual Action Cam. Pre úsporu miesta je model Foldable vybavený skladacími nožičkami. Patentovaná technológia XYZ Optics je zárukou maximálne jasného pohybu vo všetkých uhloch pohľadu.

Špecifikácie

 • Plutonite - ultraľahký materiál Plutonite ponúka špičkový komfort a ochranu pred nárazom a ultrafialovým žiarením. Nárazuvzdorný materiál blokuje 100% UVA, UVB, UVC a škodlivé modré žiarenie.
 • High Definition Optics (HDO) - súhrn patentovaných technológií, ktoré vytvára dokonalú šošovku umožňujúci vidieť čisto a ostro, bez skreslovacieho a zväčšovacieho efektu. HDO tiež poskytuje jedinečnú ochranu proti rozbitiu šošoviek a 100% ochranu proti UV žiareniu.
 • O Matter - špeciálny patentovaný materiál používaný výlučne pri výrobe rámov Oakley, ultra ľahký a veľmi flexibilný. Vyznačuje sa schopnosťou absorpcie nárazov a geometriou, ktorá umožňuje širšie periférne videnie.
 • Impact Protection - všetky Oakley okuliare spĺňajú štandardné požiadavky na odolnosť voči vplyvu, úderu a nárazu Americkej Štandardizačná Organizácie (ANSI), ktorá je špičkovým kritériom pre meranie bezpečnosti. Odolnosť voči nárazu ťažkých predmetov pri nízkej rýchlosti, odolnosť voči nárazu ľahších predmetov pri vysokej rýchlosti.
 • UV Protection - Samotný materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené, blokuje UV žiarenie a nemusíte sa tak spoliehať na tenkú povrchovú úpravu, ktorá sa môže časom opotrebovať či poškodiť.
 • Three-Point Fit System - unikátny systém gumičiek, ktoré sú vyrobené z vysoko priľnavého a pórovitého materiálu nazývaného Unobtainium a nachádzajú sa v mieste, kde sa obruby okuliarov dotýkajú hlavy a uší. Celá technológia je založená na princípe unikátneho Three-Point Fit Systému, pri ktorom sa okuliare dotýkajú iba na troch miestach hlavy (na nose a na dvoch miestach nad ušami) čím odpadá nutnosť zakrivenie nožičiek rámov a okuliare vás nijako netlačia ani pri dlhšom nosení. Nebudete takmer cítiť, že ich máte na hlave.
 • Grey lens - priepustnosť svetla 18%. Index ochrany 3.

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi