Slovensky EUR
:
:Slnečné okuliare Oakley Drop In

 • Tovar je na sklade
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
 • 994 miest pre osobný odber v ČR a SR
 • Doručíme najneskôr v utorok 30. 5.
86.59 €
-30% / 123.70 €
Farba: frosted illumination blue
Kolekcie: jar 2015
Záruka: 2 roky
Značka: Oakley
Kategória: Slnečné okuliare
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Slnečné okuliare Oakley Drop In Frosted Illumination blue (black grey)

Slnečné okuliare Oakley Drop In ponúkajú pevný a zároveň ľahký rám O Matter, ktorý spolu s trojbodovým systémom zaručuje dokonalý styk okuliarov s hlavou. Šošovky Plutonite chráni zrak filtráciou všetkých troch zložiek zdraviu škodlivého UV žiarenia. Na bočniciach vyniká logo Oakley.

Špecifikácie

 • Plutonite Lens - ultraľahký materiál Plutonite ponúka špičkový komfort a ochranu pred nárazom a ultrafialovým žiarením. Nárazuvzdorný materiál blokuje 100% UVA, UVB, UVC a škodlivé modré žiarenie.
 • O Matter - špeciálny patentovaný materiál používaný výlučne pri výrobe rámov Oakley, ultra ľahký a veľmi flexibilný. Vyznačuje sa schopnosťou absorpcie nárazov a geometriou, ktorá umožňuje širšie periférne videnie.
 • High Definition Optics (HDO) - súhrn patentovaných technológií, ktoré vytvára dokonalú šošovku umožňujúci vidieť čisto a ostro, bez skreslovacieho a zväčšovacieho efektu. HDO tiež poskytuje jedinečnú ochranu proti rozbitiu šošoviek a 100% ochranu proti UV žiareniu.
 • Impact Protection - všetky Oakley okuliare spĺňajú štandardné požiadavky na odolnosť voči vplyvu, úderu a nárazu Americkej Štandardizačná Organizácie (ANSI), ktorá je špičkovým kritériom pre meranie bezpečnosti. Odolnosť voči nárazu ťažkých predmetov pri nízkej rýchlosti, odolnosť voči nárazu ľahších predmetov pri vysokej rýchlosti.
 • UV Protection - Samotný materiál, z ktorého sú šošovky vyrobené, blokuje UV žiarenie a nemusíte sa tak spoliehať na tenkú povrchovú úpravu, ktorá sa môže časom opotrebovať či poškodiť.
 • Three-Point Fit System - unikátny systém gumičiek, ktoré sú vyrobené z vysoko priľnavého a pórovitého materiálu nazývaného Unobtainium a nachádzajú sa v mieste, kde sa obruby okuliarov dotýkajú hlavy a uší. Celá technológia je založená na princípe unikátneho Three-Point Fit Systému, pri ktorom sa okuliare dotýkajú iba na troch miestach hlavy (na nose a na dvoch miestach nad ušami) čím odpadá nutnosť zakrivenie nožičiek rámov a okuliare vás nijako netlačia ani pri dlhšom nosení. Nebudete takmer cítiť, že ich máte na hlave.
 • Irídium - na sklách okuliarov je zvonku nanesená veľmi tenká vrstva špeciálne látky irídia (v rôznych farbách). To má za dôsledok zlepšenie optických vlastností skla, najmä zníženie odleskov prudkého oslnivého svetla. Zároveň táto vrstva sťažuje pohľad do vašich očí zvonku druhou osobou. Irídiová vrstva je veľmi citlivá a je preto nutné dbať pri používaní týchto skiel zvýšenej opatrnosti.

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi