Prilba Bern Fl-1

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
  • 1272 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v utorok 23. 1.
68.50 €
-50% / 137.00 €
Farba: gloss white
Kolekcie: leto 2016
Záruka: 2 roky
Značka: Bern
Kategória: Bike prilby
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Prilba Bern FL-1

Značka Bern už niekoľko rokov vyrába helmy pre mestskú cyklistiku, skateboarding a predovšetkým snowboarding, toto je však prvý krát čo prichádza na trh s prilbou určenú pre cestnú cyklistiku. Helma FL-1 má všetky atribúty, ktoré by ste očakávali u závodné helmy. Veľa prívodu vzduchu pre ventiláciu, super ľahkú konštrukciu, ohromujúci dizajn s agresívnymi aerodynamickými líniami, ktoré však neohrozí vaše pohodlie pri jazde, je totiž vybavená Boa systémom, čo umožňuje prilbu jednoducho nastaviť, aby dokonale padla. FL-1 je odlišná od akejkoľvek plne odvětratelná helmy, je stavaná s 18 otvormi, bez toho, aby bola ohrozená pevnosť duálny polykarbonátové škrupiny. Medzi ďalšie funkcie patrí EPS pena pre zníženie hmotnosti a podšívka, pre udržanie komfortu pri dlhých výjazdoch.

parametre

  • In-Mold EPS construction - polykarbonátová micro shell lemovaná EPS penou pre vytvorenie ultra ľahké prilby
  • 360 ° Boa system - patentovací navíjací systém, ktorý umožní rýchle nastavenie veľkosti. Boa funguje na princípe navíjanie lanka na koliesko. Jednoduchým otáčaním navíjacieho kolieska sa lanko uťahuje a vďaka tomu je helma rovnomerne utiahnutá. Výsledkom je vyšší stupeň pohodlia a helma sa navyše sama nepovoľuje. Vytiahnutím kolieska sa naopak lanko uvoľní.

Helma FL-1 spĺňa normy CPSC, EN 1078 + A1 (Prilby pre cyklistov a pre používateľov skejtbordov a kolieskových korčúľ) a ASTM F 2040.

Návod na použitie prilby Bern

Nasaďte si prilbu a pomocou upevňovacieho remienka usaďte prilbu na hlave tak, aby vám pohodlne a pevne sedela na hlave. Po zapnutí upínacieho remienku by sa prilba nemala pohybovať nijako významne vzad a vpred. Presvedčte sa, či vám prilba nebráni v rozhľade. Prilba je určená výhradne na jazdu na bicykli. Nesmie sa nikdy používať pre jazdu na motorizovaných dopravných prostriedkoch, pri horolezectve a činnostiach, kedy hrozí zaháknutie či zavesenie za upevňovacie remienok. Cyklistická prilba je konštruovaná tak, aby pri prípadnom páde absorbovala určitú časť energie. Preto v prípade väčšieho nárazu či hlbšieho škrabance treba prilbu ihneď vymeniť. Takto poškodená prilba nemôže už dostatočne chrániť vašu hlavu pred zranením. Taktiež po dlhodobom (mnohoročnom) používaní by mala byť prilba vymenená, a to aj keď neboli nijako poškodené. Kontroluj prilbu pravidelne na viditeľné vady a tiež či nechýbajú nejaké jej časti. Pre očistenie používaj len vodu, jemné mydlo a mäkký handričku. Ochranný vplyv tejto prilby môže byť znížený použitím laku, čistiacich prostriedkov, chemikálií a pod. Prilba nesmie byť vystavená vyššiu teplote ako 62 ° C. Pozor - takéto teploty dosahujú za slnečného dňa aj priestory vo vnútri automobilu! Niektoré zranenia sú nevyhnutné a úplne nezávislá na tom, akú prilbu nosíte.

 

 

Farebné varianty

  • -50% Výpredaj -50%
Prejsť na produkt Prilba Bern Fl-1 gloss neon yellow 2016

Bern Fl-1 gloss neon yellow

68.50 € 137.00 €

Veľkosti skladom:

  • -50% Výpredaj -50%
Prejsť na produkt Prilba Bern Fl-1 black 2016

Bern Fl-1 black

68.50 € 137.00 €

Veľkosti skladom:

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi