Prilba Bern Berkeley

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
  • 1138 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v piatok 29. 9.
Tabuľka veľkostí
33.50 €
-50% / 67.00 €
Farba: matte blue acid wash
Kolekcie: leto 2015
Záruka: 2 roky
Značka: Bern
Kategória: Prilby
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Dámska prilba Bern Berkeley

Progresívne a slušivý model Berkeley je najľahší dámsku helmou určenú pre cyklistiku či skateboarding. Patentovaná technológia New Zips Mold (priame vstrekovanie absorpčnej hmoty do škrupiny prilby) zaručuje ešte nižšiu hmotnosť ako tomu bývalo u predchádzajúcich modelov a úzky profil helmy zaistí pohodlie pri jej nosení. Helma je vybavená vpínacím klopitelným šiltom a vetracími otvormi.

parametre

  • Zip Mold - technológia priameho vstrekovania absorpčná hmoty do polykarbonátové škrupiny prilby. Helmy Bern vyrábané pomocou revolučnej Zips Mold technológie sú určené pre športové aktivity ako je jazda na bicykli či in-line korčuliach, skateboarding, snowboarding a lyžovanie. Helmy sa vyznačujú veľmi nízkou hmotnosťou a úzkym profilom pri vysokej miere ochrany hlavy.
  • All Season - systém vymeniteľných vpínacie vložiek pre univerzálne využitie v letnej i zimnej sezóne
  • Hmotnosť - 360-402 g

Helma Berkeley spĺňa normy ASTM F 2040, CPSC a EN 1078 + A1 (Prilby pre cyklistov a pre používateľov skejtbordov a kolieskových korčúľ).

Návod na použitie skate helmy Bern

Nasaďte si prilbu a pomocou upevňovacieho remienka usaďte prilbu na hlave tak, aby vám pohodlne a pevne sedela na hlave. Po zapnutí upínacieho remienku by sa prilba nemala pohybovať nijako významne vzad a vpred. Presvedčte sa, či vám prilba nebráni v rozhľade. Prilba je určená výhradne na jazdu na skateboarde, longboardu a na bicykli. Nesmie sa nikdy používať pre jazdu na motorizovaných dopravných prostriedkoch, pri horolezectve a činnostiach, kedy hrozí zaháknutie či zavesenie za upevňovacie remienok. Helma je konštruovaná tak, aby pri prípadnom páde absorbovala určitú časť energie. Preto v prípade väčšieho nárazu či hlbšieho škrabance treba prilbu ihneď vymeniť. Takto poškodená prilba nemôže už dostatočne chrániť vašu hlavu pred zranením. Taktiež po dlhodobom (mnohoročnom) používaní by mala byť prilba vymenená, a to aj keď neboli nijako poškodené. Kontroluj prilbu pravidelne na viditeľné vady a tiež či nechýbajú nejaké jej časti. Pre očistenie používaj len vodu, jemné mydlo a mäkký handričku. Ochranný vplyv tejto prilby môže byť znížený použitím laku, čistiacich prostriedkov, chemikálií a pod. Prilba nesmie byť vystavená vyššiu teplote ako 62 ° C. Pozor - takéto teploty dosahujú za slnečného dňa aj priestory vo vnútri automobilu! Niektoré zranenia sú nevyhnutné a úplne nezávislá na tom, akú prilbu nosíte.

Helmy Bern spĺňajú normy CPSC a EN 1078 (Prilby pre cyklistov a pre používateľov skejtbordov a kolieskových korčúľ) a ASTM F 2040 a EN 1077B (Prilby pre zjazdové lyžovanie a snowboarding).

Dovozca: SNOWBOARD ZEZULA sro, Palackého trieda 3078/170, 612 00 BRN

Tabuľka veľkostí
XS/S M/L
OBVOD HLAVY (cm) 52 - 55,5 55,5 - 59

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi