Ortovox Avalanche Rescue Set 3+

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
  • 1124 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v piatok 22. 9.
338.30 €
-5% / 356.10 €
Kolekcie: zima 2016/2017
Záruka: 2 roky
Značka: Ortovox
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Lavínový set Ortovox Avalanche Rescue Set 3+

Avalanche Rescue Set 3+ predstavuje vynikajúcu voľbu pre vaše freeride misie, obsahuje špičkovú výbavu v podobe digitálneho vyhľadávače 3+, sondy 240 Light PFA a lopaty Beast. Cenovo zvýhodnená sada je zabalená v praktickej krabici, ktorej súčasťou je aj príručka pre pohyb a záchranu v lavínovom prostredí.

Lavínový vyhľadávač Ortovox 3+

3+ je troch-anténne zariadenie so špeciálnou funkciou pre zlepšenie vlastnej bezpečnosti. Systém inteligentnej pozície analyzuje postavenie antén a automaticky prepne na optimálnu vysielaciu anténu. Kruhový displej umožňuje sústrediť sa na podstatné - vzdialenosť a relatívnu pozíciu obete. Vždy vyrovnajte prístroj na šípku. Plná šípka a hodnota ústrednej vzdialenosti vás povedie správnym smerom. Patentovaný displej zobrazuje na prvý pohľad, či ste sa dostali bližšie k signálu alebo sa pohybujete preč od neho. 3+ vám umožňuje udržať prehľad aj pri viacerých zasypaných. Ich počet sa zobrazuje na displeji. Akonáhle nájdete prvého, môžete vypnúť jeho signál pomocou pin klávesy. Obeť je označená ako nájdená a vy môžete pokračovať v hľadaní. Vyhľadávač má veľmi jednoduché ovládanie, pogumovaný kryt pre ochranu a ergonómiu, podsvietenie pre nočné hľadanie, vysielanie v prípade zasypania a jasné, optimalizované zvuky.

Sonda 240 Light PFA

240 Light PFA je najľahší hliníkovou PFA sondou od Ortovox. Disponuje unikátnym napínacím PFA systémom, vďaka ktorému môže byť veľmi ľahko zložená a rovnako rýchlo zase rozložená. Segmenty sú spojené dyneemovým lankom a sú označené mierkou pre ľahké odpočítaní hĺbky. Rukoväť je obalená EVA penou pre pohodlnú manipuláciu a ochranu rúk pred mrazom.

Lopata Beast

Ortovox Beast je lopata vhodná do akéhokoľvek snehu. Hliníková čepeľ sa pohodlne vojde do ľubovoľného snowboardového batohu, je ľahká a zároveň dostatočne tuhá a pevná. Oválna tyč je nielen tuhá, ale tiež veľmi odolná, T-rukoväť je opatrená pieskovým gripom, vďaka čomu sa veľmi pohodlne drží a umožňuje efektívnu prácu.

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi