Slovensky EUR
:
:Okuliare Smith Virtue

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
  • 994 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v utorok 30. 5.
87.29 €
-30% / 124.70 €
Farba: uncaged
Kolekcie: zima 2015/2016
Záruka: 2 roky
Značka: Smith
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Dámske okuliare na snowboard Smith Virtue

Virtue sú dámske okuliare na snowboard od značky Smith, vyznačujú sa originálnym dizajnom a živými farbami. Sférické sklá umožňujú skvelé periférne videnie, sú opatrené úpravou proti zahmlievaniu. Tvárová pena DriWix sa postará o spoľahlivú cirkuláciu vzduchu. Okuliare sú plne kompatibilné s helmou.

Parametre

  • Sférické sklá Carbonic-X s technológiou TLT Optics - technológia Carbonix-X prináša vynikajúcu odolnosť samotného skla proti poškodeniu alebo poškriabaniu. Zároveň prejasňuje výhľad a zvyšuje kontrasty. Vnútorný povrch je ošetrený špeciálnou úpravou FOG-X, ktorá obmedzuje nežiaduce zahmlievanie okuliarov. Technológia TLT Optics reguluje nežiaduce lomy svetla pri ich prechode sklom a zabezpečuje optimálny výhľad bez tvarových deformácií.
  • Patentovaná technológia Vaporator s filtrom Porex - technológia Vaporator je založená na využití najmodernejších materiálov, pôvodne vyvinutých pre letectvo a kozmonautiku. Sklá sú vyrezávaná roboty a lepená bez prístupu vzduchu, aby nemohlo dôjsť k vytvoreniu dutín - hlavné príčiny zahmlievaniu skiel. Revolučný mikroporézny filter Porex potom umožňuje molekulám vody aby opúšťali okuliare, zatiaľ čo bránim vonkajšej vlhkosti vniknúť dovnútra.
  • Articulating Outrigger Positioning System - kľúčový element kompatibility okuliarov a helmy. Vďaka pohyblivému zaveseniu sadnú okuliare perfektne na tvár, aj keď máte helmu. Tento systém redukuje tlak okuliarov na tvár, drží je na svojom mieste a zaisťuje perfektný komfort.
  • 3-Layer DriWix Face Foam - trojitá tvárová pena zaručuje bezkonkurenčné pohodlie a odvod vlhkosti.

Skla

  • Gold Sol-X Mirror - tmavé zrkadlové sklo je určené do super slnečných podmienok; priepustnosť svetla 7%
Poradňa - ako si vybrať

Revolučná technológia Oakley Prizm™

Revolučná technológia optiky zimných okuliarov vyvinutá v spolupráci s bioinženýry, ktorá výrazne zvyšuje viditeľnosť a kontrast v širokom rozsahu svetelných podmienok.

Tri sklá vládnu všetkým

Prizm optika bola vyvinutá, aby vám pomohla podávať tie najlepšie výkony v oveľa širšom rozsahu svetelných podmienok, a obmedzuje tak nutnosť výmeny okuliarov alebo skiel aj pri výrazných zmenách počasia.

Prizm Black Iridium

Prizm Jade Iridium

Prizm Rose

Za technológií Prizm je schovaná veda

Prizm je revolúcia založená na desaťročiach výskumov optiky farieb. Skla Prizm majú unikátnu schopnosť riadené priepustnosti svetla, ktorej výsledkom je farebné podanie zvyšujúce viditeľnosť a maximalizujúce kontrast.

Ako to funguje

Ľudské oko je extrémne citlivé na detaily v určitých farbách. Tieto detaily sa však na snehu pri určitom svetle stávajú nekontrastné a tým aj veľmi zle viditeľné. Skla Prizm však rozdeľujú svetlo na jednotlivé farby spektra. Optika Prizm následne zosilňuje tú časť farebného spektra, ktorá je nevyhnutná pre ostré a detailné videnie.

Prizm optika

 

Pozrite sa na video a sami najlepšie pochopíte, v čom sú sklá Prizm tak výnimočná.

Oakley Prizm u nás!

Okuliare Oakley sa sklami Prizm zakúpite u nás na e-shope aj v kamennej predajni v Brne.

Vyberte si model Airbrake, v ktorom jazdí Jake Blauvelt, model Canopy, ktorý si obľúbili jazdci ako Torstein Horgmo či Tanner Hall a ďalšie modely so sklami Prizm. Pre dámy tu máme štýlové okuliare A Frame 2.0 s dizajnom od Gretchen Bleier.

[produkty1]

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi