Slovensky EUR
:
:Okuliare Giro Field

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
  • 1009 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr vo štvrtok 1. 6.
60.52 €
-60% / 151.30 €
Farba: dynasty green shibori
Kolekcie: zima 2014/2015
Záruka: 2 roky
Značka: Giro
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Dámske okuliare na snowboard Giro Field

Nové dámske okuliare Giro Field kombinujú ohromujúci štýl a prelomové technológie. Dámske okuliare sú dizajnované pre menšie ženské tváre, vďaka technológii EXV ponúkajú vynikajúci periférny rozhľad. Sférické sklá z dielne Carl Zeiss poskytujú neuveriteľnú optickú jasnosť vo všetkých podmienkach.

Parametre

  • Super Fit - okuliare sa vzájomne dopĺňajú s prilbami, a tvoria tak jednotný celok, ktorý padne ako uliaty.
  • sférická skla True Sight - sklá Giro sú vyrobené firmou Carl Zeiss Vision z prvotriedneho polykarbonátu, sú ľahké, ale po stránke pevnosti nekompromisné, ponúkajú neskreslené videnie v neobmedzenom zornom poli. Povrchová ochrana je odolná proti poškriabaniu a zamedzuje zahmlievaniu. Samozrejmosťou je 100% blokácia UV žiarenia.
  • Anti Fog - sklá sú vybavené povrchovou úpravou proti zahmlievaniu
  • Triple Face Foam - trojvrstvová pena sa skladá z jemnej kontaktnej vrstvy, mäkké vrstvy uprostred, ktorá sa perfektne prispôsobí tvaru tváre, a odolné vrstvy zaisťujúci pevné spojenie s rámčekom okuliarov.
  • Expansion View - zväčšený rám poskytuje lepšie periférne videnie

Skla

  • Loden Dynasty - zelený odtieň, ktorý prechádza do fialovej na krajoch skla, ideálny do slnečného a čiastočne zamračeného počasia; priepustnosť svetla 16%
Poradňa - ako si vybrať

Revolučná technológia Oakley Prizm™

Revolučná technológia optiky zimných okuliarov vyvinutá v spolupráci s bioinženýry, ktorá výrazne zvyšuje viditeľnosť a kontrast v širokom rozsahu svetelných podmienok.

Tri sklá vládnu všetkým

Prizm optika bola vyvinutá, aby vám pomohla podávať tie najlepšie výkony v oveľa širšom rozsahu svetelných podmienok, a obmedzuje tak nutnosť výmeny okuliarov alebo skiel aj pri výrazných zmenách počasia.

Prizm Black Iridium

Prizm Jade Iridium

Prizm Rose

Za technológií Prizm je schovaná veda

Prizm je revolúcia založená na desaťročiach výskumov optiky farieb. Skla Prizm majú unikátnu schopnosť riadené priepustnosti svetla, ktorej výsledkom je farebné podanie zvyšujúce viditeľnosť a maximalizujúce kontrast.

Ako to funguje

Ľudské oko je extrémne citlivé na detaily v určitých farbách. Tieto detaily sa však na snehu pri určitom svetle stávajú nekontrastné a tým aj veľmi zle viditeľné. Skla Prizm však rozdeľujú svetlo na jednotlivé farby spektra. Optika Prizm následne zosilňuje tú časť farebného spektra, ktorá je nevyhnutná pre ostré a detailné videnie.

Prizm optika

 

Pozrite sa na video a sami najlepšie pochopíte, v čom sú sklá Prizm tak výnimočná.

Oakley Prizm u nás!

Okuliare Oakley sa sklami Prizm zakúpite u nás na e-shope aj v kamennej predajni v Brne.

Vyberte si model Airbrake, v ktorom jazdí Jake Blauvelt, model Canopy, ktorý si obľúbili jazdci ako Torstein Horgmo či Tanner Hall a ďalšie modely so sklami Prizm. Pre dámy tu máme štýlové okuliare A Frame 2.0 s dizajnom od Gretchen Bleier.

[produkty1]

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi