Okuliare Bern Eastwood

 • Tovar je na sklade
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 60.00 €
 • 1834 miest pre osobný odber v ČR a SR
 • Doručíme najneskôr v piatok 22. 2.
94.50 €
-30% / 135.00 €
Farba: black
Kolekcie: zima 2018/2019
Záruka: 2 roky
Značka: Bern
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Pánske okuliare Bern Eastwood

Pánske snowboardové okuliare, ponúkajúca bezprecedentné zorné pole s masívnou sférickú šošovkou. Vôbec prvý okuliare od značky Bern s trvalo udržateľným dizajnom, ktorý znižuje vplyvy na životné prostredie. Aby potešenie zo zimných športov bolo maximálne, vytvorili sa okuliare väčších rozmerov, vyrobené z PlusFoam peny. PlusFoam je mäkká pena, ktorá zvyšuje komfort a môže byť recyklovaná na konci svojej životnosti. Ďalšou pridanou výhodou okuliarov je, že sú neuveriteľne ľahké.

Model Eastwood je dodávaný s náhradnými bonusovými sklami. Výmena šošovky nikdy nebola jednoduchšia, vďaka ich Pop Lens systému, ktorý ponúka retenčné body pre ultra bezpečné upevnenie. Jednouduše odstráňte klipy na oboch stranách skla a vycvaknite z rámu. Pri vložení nových skiel postupujte opačným postupom. Najprv sklo vložíte do rámu, potom stačí zacvaknúť klipy po stranách.

Okuliare sú plne kompatibilné s prilbami Bern.

parametre

 • frameless Design
 • PlusFoam Construction
 • lens Pop
 • Spherical Lens Shape
 • 100% UVA / B / C Protection
 • Soft Goggle Bag
 • Compatible with all Bern Helmets and most other brands

sklá

 • Orange Light - do jasných podmienok, pre silné svetlo, kategória filtra 3, priepustnosť 14,62%
 • Grey Light - zlepšujú kontrasty tieňov, sú vhodné pre použitie v polojasných aj jasných podmienkach, kategória filtra 3, priepustnosť 11,43%
 • Gold Light - sklá použiteľná pre bežnú viditeľnosť, kategória filtra, priepustnosť 28,60%
Poradňa

Ako si vybrať snowboardové okuliare

Okuliare na snowboard sú nevyhnutným prvkom snowboardového vybavenia. Chránia oči pred slnkom a UV žiarením, rozjasňujú predmety pri zlej viditeľnosti a chránia oči pred vetrom a snehom.

Veľkosť okuliarov

Výrobcovia ponúkajú snowboardové okuliare v troch kategóriách - pre mužov, ženy a deti. Všetky okuliare majú nastaviteľnú dĺžku pásku. Okuliare sa tak dajú nosiť buď len cez čiapku, alebo cez prilbu.

Rôzne farby skiel do rôznych podmienok

Výrobcovia ponúkajú snowboardové okuliare s rôznymi farebnými sklami. Každá farba skla je určená do iných viditeľnostných podmienok, rôznym spôsobom zvyšuje kontrast, mení farebné vnímanie a pohlcuje odlesky. Najuniverzálnejšie sklá sú bronzové (bronze) a ružové (rose). Pre jazdu v hmle alebo chumelenici sa najviac hodí jasne žlté alebo oranžové sklá. Do ostrého slnka sa hodia tmavšie zrkadlové sklá. Pre nočné jazdenie sa hodí najviac číre sklá (clear).

Náhradné vymeniteľné sklá

Sklá sa dajú v pružnom rámčeku ľahko vymeniť. Môžete mať k jedným okuliarom náhradné sklá do rôznych viditeľných podmienok (ideálne je mať sklo do slnečného počasia, do zlej viditeľnosti a sklo pre nočné jazdenie). Ak vám pri páde alebo pri cestovaní praskne v okuliaroch sklo, nezúfajte, máme skladom veľké množstvo náhradných skiel. Pokiaľ nenájdete sklo zrovna do Vášho modelu okuliarov, dajte nám vedieť a my sa pokúsime sklo zohnať.

Odvetranie rámčeka

Vzduch vniká medzi sklá okuliarov otvormi v hornej časti rámčeka a uniká otvormi v jeho dolnej časti a zamedzuje tak zahmlenie okuliarov.

Sférické alebo cylindrické sklo?

Sférické (vypuklé) sklo maximálne vyhovuje prirodzenému tvaru tváre, rešpektuje prirodzené zorné pole. Videné predmety tak sú opticky verné, nie sú skreslené. Zaoblenie skla zaručuje pri pohybe očné buľvy vždy kolmý priehľad s minimálnym skreslením. Okuliare so sférickým sklom sú však drahšie ako okuliare so sklom cylindrickým (valcovým), najbežnejším tvarom skla okuliarov.

Okuliare na dioptrické okuliare - OTG

Pre jazdcov, ktorí nosia dioptrické okuliare, sa vyrábajú špeciálne snowboardové okuliare s vyšším rámčekom a s odobranou hmotou po stranách na nožičky okuliarov. Takéto okuliare sú označené skratkou OTG (Over The Glasses).

Farebné varianty

 • -30% Akcia -30% do 25.2.
Prejsť na produkt Okuliare Bern Eastwood grey 2018/2019

Bern Eastwood grey

94.50 € 135.00 €

 • -30% Akcia -30% do 25.2.
Prejsť na produkt Okuliare Bern Eastwood cyan/lime hex 2018/2019

Bern Eastwood cyan/lime hex

94.50 € 135.00 €

 • -30% Akcia -30% do 25.2.
Prejsť na produkt Okuliare Bern Eastwood orange/grey hex 2018/2019

Bern Eastwood orange/grey hex

94.50 € 135.00 €

 • -30% Akcia -30% do 25.2.
Prejsť na produkt Okuliare Bern Eastwood patriot hex 2018/2019

Bern Eastwood patriot hex

94.50 € 135.00 €

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
: