Slovensky EUR
:
:Okuliare Anon Tracker

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 40.00 €
  • 863 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v stredu 1. 3.
30.54 €
-40% / 50.90 €
Farba: beastmaster
Kolekcie: zima 2014/2015
Záruka: 2 roky
Značka: Anon
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Detské okuliare na snowboard Anon Tracker

Ľahké a odolné snowboardové okuliare Anon Tracker sú určené pre deti, obľúbili si ich ale aj ženy s menšou tvárou. Okuliare disponujú spoľahlivým vetraním a úpravou proti oderu a sú plne kompatibilné s helmou. Výška rámu je 83 mm.

Parametre

  • Full Perimeter Channel Venting - vetranie umiestnené po celom obvode rámu zaručuje maximálnu cirkuláciu vzduchu pre čisté a jasné videnie bez zahmlievaniu skiel.
  • ICT (Integral Clarity Technology) - špeciálna úprava skiel zamedzuje zahmlievanie a ponúka vám tak čisté a jasné videnie.
  • Dual Layer Face Foam - dvojitá tvárová pena s fleecom skvele sedí na tvári a spoľahlivo odvádza vlhkosť a pot.
  • Lightweight Thermoplastic Polyurethane (TPU) Frame
  • Micro Fiber Goggle Bag Included - súčasťou balenia je vrecko z microvlákno, ktorý slúži na prenášanie okuliarov a na ich osušenie.

Skla

  • Red Amber - vynikajúce sklá vhodná do oblačných dní; priepustnosť svetla 50%
Poradňa - ako si vybrať

Revolučná technológia Oakley Prizm™

Revolučná technológia optiky zimných okuliarov vyvinutá v spolupráci s bioinženýry, ktorá výrazne zvyšuje viditeľnosť a kontrast v širokom rozsahu svetelných podmienok.

Tri sklá vládnu všetkým

Prizm optika bola vyvinutá, aby vám pomohla podávať tie najlepšie výkony v oveľa širšom rozsahu svetelných podmienok, a obmedzuje tak nutnosť výmeny okuliarov alebo skiel aj pri výrazných zmenách počasia.

Prizm Black Iridium

Prizm Jade Iridium

Prizm Rose

Za technológií Prizm je schovaná veda

Prizm je revolúcia založená na desaťročiach výskumov optiky farieb. Skla Prizm majú unikátnu schopnosť riadené priepustnosti svetla, ktorej výsledkom je farebné podanie zvyšujúce viditeľnosť a maximalizujúce kontrast.

Ako to funguje

Ľudské oko je extrémne citlivé na detaily v určitých farbách. Tieto detaily sa však na snehu pri určitom svetle stávajú nekontrastné a tým aj veľmi zle viditeľné. Skla Prizm však rozdeľujú svetlo na jednotlivé farby spektra. Optika Prizm následne zosilňuje tú časť farebného spektra, ktorá je nevyhnutná pre ostré a detailné videnie.

Prizm optika

 

Pozrite sa na video a sami najlepšie pochopíte, v čom sú sklá Prizm tak výnimočná.

Oakley Prizm u nás!

Okuliare Oakley sa sklami Prizm zakúpite u nás na e-shope aj v kamennej predajni v Brne.

Vyberte si model Airbrake, v ktorom jazdí Jake Blauvelt, model Canopy, ktorý si obľúbili jazdci ako Torstein Horgmo či Tanner Hall a ďalšie modely so sklami Prizm. Pre dámy tu máme štýlové okuliare A Frame 2.0 s dizajnom od Gretchen Bleier.

[produkty1]

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi