Slovensky EUR
:
:



Náhradné sklo Anon M3

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
  • 998 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v pondelok 29. 5.
48.00 €
-20% / 60.00 €
Farba: red solex
Kolekcie: zima 2016/2017
Záruka: 2 roky
Značka: Anon
Kategória: Náhradné sklá
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Náhradné sklá Anon M3

Anon ponúka širokú škálu náhradných skiel pre vaše snowboardové okuliare. Tieto šošovky sú konkrétne určené pre okuliare Anon M3 a nemôžu byť použité s iným modelom. Náhradné sklá M3 sú vyrobené z cylindrického polykarbonátového materiálu, ktorý blokuje 100% všetkého UV žiarenia.

Vstrekovacie proces výroby zaisťuje, že šošovka má správnu optiku s veľmi malým skreslením svetla. To znižuje únavu očí v priebehu dňa, pretože vaše oči sa nesnaží opraviť alebo kompenzovať prípadné narušenie šošovky. Technolgie ICT eliminuje zahmlenie šošovky, ich dvojitá konštrukcia vyrovnáva teplotu studeného vzduchu vonku a tepla vo vnútri okuliarov. Každé sklo je veľmi jednoduché vymeniť, ale buďte opatrní, aby nedošlo k poškrabaniu šošovky.

Farba

  • Blue Fusion - vysoký kontrast ružového základu s modrým zrkadlom pomáha zmierňovať únavu očí a maximalizovať hĺbkové videnie vo všetkých podmienkach, priepustnosť 38%
  • Red Solex - tmavý bronzový základ šošovky s viacvrstvovým červeným zrkadlom maximalizuje farby a zvyšuje priestorové vnímanie v rôznych úrovniach stredného až jasného svetla, priepustnosť 25%

 

Poradňa - ako si vybrať

Revolučná technológia Oakley Prizm™

Revolučná technológia optiky zimných okuliarov vyvinutá v spolupráci s bioinženýry, ktorá výrazne zvyšuje viditeľnosť a kontrast v širokom rozsahu svetelných podmienok.

Tri sklá vládnu všetkým

Prizm optika bola vyvinutá, aby vám pomohla podávať tie najlepšie výkony v oveľa širšom rozsahu svetelných podmienok, a obmedzuje tak nutnosť výmeny okuliarov alebo skiel aj pri výrazných zmenách počasia.

Prizm Black Iridium

Prizm Jade Iridium

Prizm Rose

Za technológií Prizm je schovaná veda

Prizm je revolúcia založená na desaťročiach výskumov optiky farieb. Skla Prizm majú unikátnu schopnosť riadené priepustnosti svetla, ktorej výsledkom je farebné podanie zvyšujúce viditeľnosť a maximalizujúce kontrast.

Ako to funguje

Ľudské oko je extrémne citlivé na detaily v určitých farbách. Tieto detaily sa však na snehu pri určitom svetle stávajú nekontrastné a tým aj veľmi zle viditeľné. Skla Prizm však rozdeľujú svetlo na jednotlivé farby spektra. Optika Prizm následne zosilňuje tú časť farebného spektra, ktorá je nevyhnutná pre ostré a detailné videnie.

Prizm optika

 

Pozrite sa na video a sami najlepšie pochopíte, v čom sú sklá Prizm tak výnimočná.

Oakley Prizm u nás!

Okuliare Oakley sa sklami Prizm zakúpite u nás na e-shope aj v kamennej predajni v Brne.

Vyberte si model Airbrake, v ktorom jazdí Jake Blauvelt, model Canopy, ktorý si obľúbili jazdci ako Torstein Horgmo či Tanner Hall a ďalšie modely so sklami Prizm. Pre dámy tu máme štýlové okuliare A Frame 2.0 s dizajnom od Gretchen Bleier.

[produkty1]

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi