Just Ride 2013!

Aj tento rok sa ako hlavný partner v spolupráci s Freeride.cz zúčastníme akcie zvanej Just Ride 2013! Akcia určená jazdcom všetkých kategórií a schopností, kde si každý, ako názov vypovedá, len a len jazdí! Cieľom je, aby sa ľudia na našich horách predovšetkým bavili, ničím sa nestresovali, zažili super deň na kopci a večer na afterparty. Just Ride poskytuje veľa možností, ako si spestriť deň na horách, od možnosti zapožičania a otestovania najnovšej výbavy, cez jazdenie v kvalitne pripravenom parku až po možnosť získania parádnych darčekov.

FREERIDE.CZ JUST RIDE 2013 OFFICIAL TRAILER from Freeride.cz on Vimeo.

Na našom stánku budeme tento rok odmeňovať najusilovnejších riderov, pre ktorých máme pripravené vecné ceny! Ďalej Vám bude k dispozícii fotograf, ktorý Vás na požiadanie vyfotí, fotky rovno aj vytlačí a daruje na pamiatku!

Prvá zastávka Freeride.cz Just Ride 2013 tour pre "obyčajných snowboardových smrteľníkov" sa tento rok uskutoční v jednom z najprogresívnejších zimných rezortov u nás a snowboardistov a freeskierov veľmi obľúbenom Deštné v Orlických horách. Just Ride bude navyše oficiálnym Openingom miestneho Your Gravity Parku a to všetko už v sobotu 12. januára 2013. V Deštném tak slávnostne odštartujeme tohtoročnú Just Ride tour, ktorá sa za týždeň (19. januára) presunie do Špindlu a o ďalší týždeň neskôr (26. januára) sa vydáme na Dolnú Moravu do legendárneho Flow parku. Po jednovíkendovej pauze budeme pokračovať v beskydskej Karolinke (9. februára) a ďalší týždeň na druhej strane republiky v Krušných horách na Neklidu (16. februára). Tento rok sme pre veľký záujem zo všetkých strán pridali aj dve zastávky na Slovensku, z ktorých sa tá prvá uskutoční 23. februára v Jasnej pod Chopkom v Nízkych Tatrách a druhá celú tour zakončí 16. marca na Donovaloch. Medzi tým sa ešte do kalendára zaradí 9. marca krkonošské Vítkovice, ktoré sú v Just Ride tiež nováčikom. Takže si to zopakujme a vy si píšte!

TERMÍNY 2013
12. januára Deštné v Orl. horách
19. januára Špindlerův Mlýn
26. januára Dolní Morava
9. februára Karolinka
16. februára Boží Dar/Neklid
23. februára Chopok - Jasná
9. marca Vítkovice
16. marca Donovaly

Čo Vás teda na Just Ride 2013 všetko čaká, na čo sa pripraviť a tešiť? * Test Centrum (možnosť bezplatného zapožičania a vyskúšania snowboardov či iných produktov cca 15-20 značiek) * Demo Passy (demo kartičky so súťažou - kto otestuje výrobky najviac rôznych značiek, má najväčšiu šancu na to, že vyhrá parádne ceny od partnerov v cene cez 30 tisíc Kč) * Perfektne pripravený snowpark len pre vás * Vyučovanie freestyle snowboardingu zadarmo našimi koučami (Jakub Chochola, Milliel Navrátil a Filip De Pina) * Najväčší "progresori" (určenie našimi koučami) získavajú aj ceny od partnerov * Fotenie pri jazdení v parku - fotky na stiahnutie po akcii z internetu zadarmo * Natáčanie GoPro kamerou - videjko na stiahnutie po akcii z internetu zadarmo * Akcia komentovaná spíkerom a celý park bude ozvučený * Večerná Jägermeister afterparty (kapely, DJs)