G3 Alpinist 115 mm

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
  • 1273 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v stredu 24. 1.
164.37 €
Kolekcie: zima 2017/2018
Záruka: 2 roky
Značka: G3
Kategória: Skialp vybavenie
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Stúpacie pásy G3 Alpinist 115 mm

Skialpové stúpacie pásy Alpinist od kanadskej freeridové spoločnosti G3 sú najodolnejšie pásy na trhu. Sú vyrobené z kombinácie mohéru a nylonového plyšu (70/30) a navrhnuté tak, aby pokryli celú lyžu a zároveň si udržali nízku váhu a dobrý sklz.

Pásy sú použiteľné až do teploty -30 ° C. Funkčnosť stúpacích pásov je testovaná za extrémnych podmienok v nehostinnej Kanadské prírode v oblasti pohoria North Shore, kde spoločnosť G3 pôsobí. Pri výrobe stúpacích pásu G3 nie sú používané toxické látky ohrozujúce životné prostredie

Stúpacie pásy G3 poskytujú neporovnateľný sklz (Ultra glide). Inovovaný predné Nacvakávacie konektor s novým nízkym profilom, z nerezovej ocele, je bezpečný a ide ľahko nasadiť. Zadné popruh pre uchytenie pásov umožňuje rýchlejšie a jednoduchšie nasadenie a vybratie. Sú vybavené odnímateľným RipStrip, umiestneným uprostred. Ak nepoužívate ochranou sieťku a pásy zlepujú k sebe, tento doplnok slúži k jednoduchému odlepenie pásov od seba.

Pásy sú vybavené možnosťou nastavenia dĺžky v rozsahu 16 cm. Takže sú použiteľné pre rôzne dĺžky lyží. Trvalá nepremokavá ochrana, vďaka ktorej vydržia pásy suché, navyše predchádza vzniku ľadových kryštálov na páse.

Balenie obsahuje orezávací nôž s dvojitou čepeľou, vďaka ktorému rýchlo a presne upravíte stúpacie pás podľa vašej lyže, ďalej obal pre ukladanie pásov a sieťku.

  • Šírka pásu: 115 mm
  • Dĺžky: short (153-169 cm), medium (168-184 cm), long (183-199 cm)

 

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi