Slovensky EUR
:
:Boty Flow Tracer Heel Lock Coiler

 • Tovar je na sklade
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
 • 991 miest pre osobný odber v ČR a SR
 • Doručíme najneskôr v stredu 31. 5.
Tabuľka veľkostí
188.30 €
-30% / 269.00 €
Farba: charcoal
Kolekcie: zima 2016/2017
Záruka: 2 roky
Značka: Flow
Kategória: Boty
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Pánske snowboardové boty Flow Tracer

Novinka v pánskej kolekcii snowboardových topánok. Flow Tracer sú synonymom pre pohodlie, podporu a kontrolu. Topánka je stavaná s pokročilým systémom sťahovania, s cieľom zajstit dobrý pocit vo všetkých jazdných podmienkach. Vďaka Boa koliesku a unikátnemu Heel-Lock QuickFit je zabezpečené, že sa vaše nohy ani nepohnú, bez toho aby došlo k zníženiu komfortu.

parametre

 • Boa H3 Coiler / Heel-Lock boa - úplne nový unikátny systém uťahovania pomocou boa koliesok, jedno nad jazykom a druhé na bočnej strane, jednoducho uzamknú pätu a tým zaistí väčšiu kontrolu s menším úsilím.
 • Dual Density Insole - dvojitá EVA pena anatomicky vytvarovaná pre maximálnu podporu bez straty flexibility.
 • Moisture Wicking Liner
 • Space Blanket Insulation - izotermické fólia je tepelne izolačné bariéru a zároveň vložkou, ktorá udržuje teplo vnútri
 • New BFT (Barefoot Technology) Free Track - celogumená podrážka navrhnutá tak, aby podporovala anatómii vašej nohy a dávala autentický pocit bosé nohy
 • OC-Kush - jedná sa o špeciálny gélovú hmotu v stielke, ktorá bola testovaná po celé roky. Narozdiel od vzduchových vankúšov, nie je OC Kush ovplyvniť zmeny teploty
 • 3 Feather Liner - anatomicky tvarovaná vložka zhotovená zo zmesi štandardnú a tepelne tvarovateľné peny, obsahuje samostatné integrované uťahovanie Harness, vnútorné a vonkajšie J-Bars, vetranie na jazyku pre redukciu vlhkosti a suché zipsy na uchytenie jazyka. Antibakteriálne záter Silvadur eliminuje zápach a množenie baktérií.
 • Silvadur Antimicrobial Coating - antimikrobiálne materiál eliminuje zápach a množenie baktérií
 • 3D Molded Tongue - 3D tvarovaný jazyk poskytuje anatomický fit okolo holene a na prednej časti nohy, zlepšuje flex a držanie päty a zlepšuje celkovú podporu pri prednom náklonu.
 • Flex (1-10) - 5

 

Tabuľka veľkostí
UK 5 5,5 6 6,5 7 7,5 8 8,5 9 9,5 10 10,5 11 12 13
EUR 38 39 39,5 40 41 41,5 42 42,5 43 44 44,5 45 45,5 47 47
US 6 6,5 7 7,5 8 8,5 9 9,5 10 10,5 11 11,5 12 13 14
CM 24 24,5 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,5 30 31 31,5
Poradňa - ako si vybrať

Ako si vybrať snowboardové topánky

Existuje niekoľko parametrov, ktoré sú rozhodujúce pre výber správných topánok. Tými hlavnými sú veľkosť, celková tuhosť a odvetvia, pre ktoré je určená.

Veľkosť topánky

Pri výbere správnej veľkosti topánok pomôže tabuľka veľkostí, ktorú nájdete pod odkazom v detaile všetkých snowboardových topánok. Ak nepoznáte veľkosť svojho chodidla v nami uvedenej tabuľke číslovania (UK, US, EUR), zmerajte si chodidlo od päty po najdlhší prst. Číslovanie MONDO v tabuľke je uvedené v centimetroch - vyberte obuv o pol centimetra väčšiu ako je dĺžka vášho chodidla.

Topánky vždy skúšame v ponožkách, v ktorých budeme jazdiť. Maximálne utiahneme vnútornú topánku a zaviažeme topánky pevne ako pred jazdou. Topánka by mala po utiahnutí dokonale objať nohu. Pred prvým rozjazdom je dobré si topánky obuť doma a cca 30 minút v nich chodiť. Počas tejto doby bezpečne spoznáte, či vám topánka dobre padne. Noha sa v topánke nesmie hýbať (nesmie sa dvíhať päta), nikdy však nesmie tlačiť! Dámske chodidlá sa vyskytujú v ďaleko viac rozličných tvaroch, preto je potrebné dať výberu viac času. Pozor na rozdielnosť pravého a ľavého chodidla, skúšajte vždy obe topánky.

Aj napriek tomu, že zvolíte správnu veľkosť, nemusí Vám topánka dokonale sadnúť. Môže byť príliš široká, v priehlavkovej oblasti nízka, môže Vás tlačiť na členku. Pri nákupe cez náš e-shop to však neznamená žiadne riziko - stačí keď topánku pošlete s dokladom o nákupe späť a my Vám ju obratom vymeníme alebo vrátime peniaze! Ako postupovať pri výmene tovaru?

Flex (tuhosť) topánky

Tuhosť snowboardových topánok súvisí s odvetvím, pre ktoré sú určené. Pre freestyle sú určené topánky mäkšie, ktoré dovoľujú väčšiu voľnosť v ohybe cez jazyk topánky. Na freeride, rýchlu a agresívnu jazdu sú vhodnejšie topánky tvrdšie, s väčšou oporou cez jazyk topánky a v oblasti členku.

Šnúrky alebo systém rýchleho uťahovania?

Výrobcovia snowboardových topánok ponúkajú vedľa klasických šnúrok rôzne systémy rýchleho uťahovania, vďaka ktorým je možné utiahnuť topánku rýchlejšie a s menšou námahou. Niektoré systémy dokonca umožňujú sťahovanie v priehlavkovej aj holennej oblasti zvlášť. Tieto systémy sú spoľahlivé a osvedčené a ak sa pre ne rozhodnete, pripravte si na nákup nejakú tú korunku navyše.

Životnosť snowboardových topánok môžete výrazne predĺžiť, ak sa budete držať niekoľkých pravidiel:Údržba snowboardových topánok

Súvisiace produkty

Gravity Clyde black/lime

Pôvodne: 13.00 €
10.40 €

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi