Slovensky EUR
:
:Boty DC Judge

 • Tovar je na sklade
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 40.00 €
 • 868 miest pre osobný odber v ČR a SR
 • Doručíme najneskôr v piatok 24. 2.
Tabuľka veľkostí
264.00 €
-20% / 330.00 €
Farba: black/tennis
Kolekcie: zima 2016/2017
Záruka: 2 roky
Značka: DC
Kategória: Boty
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Pánske topánky na snowboard DC Judge

Snowboardové topánky DC Judge nesú všetky top vlastnosti a technológie, ktoré tohtoročnej kolekcie DC ponúka. Dvojitý BOA systém so štýlovými čiernymi lankami umožňuje utiahnuť priehlavkové a holennej časť zvlášť. K nižšej hmotnosti topánky a vyššej citlivosti prenosu sily prispieva podrážka Unilite, ktorá sa používa u skatových topánok. Topánky Judge sú testované a preverené teamovými jazdcami DC a prinášajú niekoľko vylepšení. Jedným z nich je nový použitý materiál SuperFabric, ktorý je takmer nezničiteľný alebo oceľové šnúrky s Boa systémom.

parametre

 • Aerotech Ventilation System - integrované vetracie otvory v topánke i vnútornej vložke účinným spôsobom odvádzajú vlhkosť z topánky von. Zaručujú tak teplo a sucho bez zápachu.
 • Boa Focus Closure With H3 Coiler - precízny a rýchly systém uťahovanie pomocou dvoch boa koliesok pre samostatné utiahnutie spodnej a hornej časti topánky.
 • Boa Black SS Lace - oceľové šnúrky použitej u Boa systému prežijú aj tie najnáročnejšie podmienky, nezrezivějí ani nezkorodují. Exkluzívne u DC modelov.
 • SuperFabric - extrémne odolné textílie, ktoré sú takmer nezničiteľné, boli vyvinuté pre použitie v priemysle a armáde.
 • UniLite + Rubber Outsole - agresívne podrážka kombinuje unikátnu technológiu UniLite s odolnou gumou, ktorá je strategicky umiestnená na špičke a päte, kde chráni topánku, keď práve nie ste vo viazaní.
 • Black Liner - vnútorná topánočka zhotovená zkombinací pamäťovej EVA peny a tepelne tvarovateľné EVA peny. Vložka je vybavená vetraním Aerotech, anatomickú podporou členku J-Bars a elastickým stiahnutím priehlavku. Uťahuje sa pomocou pásky na suchý zips.
 • Snow Performance Insole - trojdielna stielka zložená z mäkkej a ľahkej EVY a polyméru pre maximálnu odpruženie a ochranu chodidla pri tvrdých dopadoch.
 • Anatomical 3D Tongue - anatomicky tvarovaný jazyk
 • Articulated Construction - konštrukcia topánky zaručuje excelentné ohybnosť bez straty podpory
 • Internal Ankle Harness with New Locking System - vnútorné postroj na členok, novo s uzamykateľným systémom
 • Flex 8/10

 

Tabuľka veľkostí
UK 7 7,5 8 8,5 9 9,5 10 10,5 11 12
EUR 40,5 41 42 42,5 43 44 44,5 45 46 47
US 8 8,5 9 9,5 10 10,5 11 11,5 12 13
CM 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,5 30 31
Poradňa - ako si vybrať

Ako si vybrať snowboardové topánky

Existuje niekoľko parametrov, ktoré sú rozhodujúce pre výber správných topánok. Tými hlavnými sú veľkosť, celková tuhosť a odvetvia, pre ktoré je určená.

Veľkosť topánky

Pri výbere správnej veľkosti topánok pomôže tabuľka veľkostí, ktorú nájdete pod odkazom v detaile všetkých snowboardových topánok. Ak nepoznáte veľkosť svojho chodidla v nami uvedenej tabuľke číslovania (UK, US, EUR), zmerajte si chodidlo od päty po najdlhší prst. Číslovanie MONDO v tabuľke je uvedené v centimetroch - vyberte obuv o pol centimetra väčšiu ako je dĺžka vášho chodidla.

Topánky vždy skúšame v ponožkách, v ktorých budeme jazdiť. Maximálne utiahneme vnútornú topánku a zaviažeme topánky pevne ako pred jazdou. Topánka by mala po utiahnutí dokonale objať nohu. Pred prvým rozjazdom je dobré si topánky obuť doma a cca 30 minút v nich chodiť. Počas tejto doby bezpečne spoznáte, či vám topánka dobre padne. Noha sa v topánke nesmie hýbať (nesmie sa dvíhať päta), nikdy však nesmie tlačiť! Dámske chodidlá sa vyskytujú v ďaleko viac rozličných tvaroch, preto je potrebné dať výberu viac času. Pozor na rozdielnosť pravého a ľavého chodidla, skúšajte vždy obe topánky.

Aj napriek tomu, že zvolíte správnu veľkosť, nemusí Vám topánka dokonale sadnúť. Môže byť príliš široká, v priehlavkovej oblasti nízka, môže Vás tlačiť na členku. Pri nákupe cez náš e-shop to však neznamená žiadne riziko - stačí keď topánku pošlete s dokladom o nákupe späť a my Vám ju obratom vymeníme alebo vrátime peniaze! Ako postupovať pri výmene tovaru?

Flex (tuhosť) topánky

Tuhosť snowboardových topánok súvisí s odvetvím, pre ktoré sú určené. Pre freestyle sú určené topánky mäkšie, ktoré dovoľujú väčšiu voľnosť v ohybe cez jazyk topánky. Na freeride, rýchlu a agresívnu jazdu sú vhodnejšie topánky tvrdšie, s väčšou oporou cez jazyk topánky a v oblasti členku.

Šnúrky alebo systém rýchleho uťahovania?

Výrobcovia snowboardových topánok ponúkajú vedľa klasických šnúrok rôzne systémy rýchleho uťahovania, vďaka ktorým je možné utiahnuť topánku rýchlejšie a s menšou námahou. Niektoré systémy dokonca umožňujú sťahovanie v priehlavkovej aj holennej oblasti zvlášť. Tieto systémy sú spoľahlivé a osvedčené a ak sa pre ne rozhodnete, pripravte si na nákup nejakú tú korunku navyše.

Životnosť snowboardových topánok môžete výrazne predĺžiť, ak sa budete držať niekoľkých pravidiel:Údržba snowboardových topánok

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi