Boty Burton Grom Boa

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
  • 1125 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v piatok 22. 9.
Tabuľka veľkostí
91.00 €
-30% / 130.00 €
Farba: pink/teal
Kolekcie: zima 2016/2017
Záruka: 2 roky
Značka: Burton
Kategória: Boty
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Detské topánky na snowboard Burton Grom Boa

Burton Grom sú topánky určené pre najmenšie deti, ktorí ešte len snowboarding objavujú a potrebujú sa hlavne cítiť pohodlne a isto. Uťahovanie pomocou Boa je veľmi rýchle a jednoduché, ušetrí čas na zjazdovke. Špeciálna dvojitá vložka umožňuje zväčšiť topánky až o jedno číslo, topánky teda "porastú" s vašimi deťmi.

šnurovanie

  • NEW Boa Coiler Closure System - rýchle, jednoduché a efektívne uťahovanie pomocou otočného kolieska určené deťom. Tak jednoduché, že to zvládnu samé.

Liner

  • Liner-Less - topánka neobsahuje vnútorné topánočku na ľahšie obúvanie a vyzúvanie najmenších detí.
  • 3M Thinsulate Insulation - exkluzívne v topánkach Grom. Dvakrát tak teplá ako ostatné izolácie rovnakej hrúbky, poskytuje teplo, aj keď je topánka mokrá.

odpruženie

  • DynoLite Outsole - zredukovaním hmotnosti o 20% DynoLite podrážka ponúka skvelé odpruženie, lepší pocit z jazdy a konzistentné podporu. Tento exkluzívny dizajn bol zhotovený z pružnej zmesi špeciálne tvarované tak, aby podrážka odolala opakovaným nárazom a mrazivým teplotám.

komfort

  • Snow-Proof Internal Gusset - jazyk topánky je vylepšený o vnútornú manžetu, ktorá zaistí spodnú časť topánky a udrží ju v suchu a teple.
  • Room-to-Grow - špeciálna, dvojitá stielka, ktorá umožňuje nosiť topánky dlhšiu dobu. Jednoducho, keď noha povyrastie, vyberte vrchný stielku a razom sú topánky o číslo väčšie. Druhá, integrovaná stielka zaručuje stálu podporu a odpruženie.
Tabuľka veľkostí
UK 6K 7K 8K 9K 10K 11K 12K 13K 1 2 3 3,5 4 4,5 5 5,5 6 6,5 7
EUR 24 25 26 27 28 29 30,5 31,5 33 34 35 36 36,5 37 38 39 40 40,5 41
US 7c 8c 9c 10c 11c 12c 13c 1 2 3 4 4,5 5 5,5 6 6,5 7 7,5 8
CM 13,5 14,5 15,5 16,5 17,5 18,5 19,5 20 20,5 21 22 22,5 23 23,5 24 24,5 25 25,5 26
Poradňa - ako si vybrať

Ako si vybrať snowboardové topánky

Existuje niekoľko parametrov, ktoré sú rozhodujúce pre výber správných topánok. Tými hlavnými sú veľkosť, celková tuhosť a odvetvia, pre ktoré je určená.

Veľkosť topánky

Pri výbere správnej veľkosti topánok pomôže tabuľka veľkostí, ktorú nájdete pod odkazom v detaile všetkých snowboardových topánok. Ak nepoznáte veľkosť svojho chodidla v nami uvedenej tabuľke číslovania (UK, US, EUR), zmerajte si chodidlo od päty po najdlhší prst. Číslovanie MONDO v tabuľke je uvedené v centimetroch - vyberte obuv o pol centimetra väčšiu ako je dĺžka vášho chodidla.

Topánky vždy skúšame v ponožkách, v ktorých budeme jazdiť. Maximálne utiahneme vnútornú topánku a zaviažeme topánky pevne ako pred jazdou. Topánka by mala po utiahnutí dokonale objať nohu. Pred prvým rozjazdom je dobré si topánky obuť doma a cca 30 minút v nich chodiť. Počas tejto doby bezpečne spoznáte, či vám topánka dobre padne. Noha sa v topánke nesmie hýbať (nesmie sa dvíhať päta), nikdy však nesmie tlačiť! Dámske chodidlá sa vyskytujú v ďaleko viac rozličných tvaroch, preto je potrebné dať výberu viac času. Pozor na rozdielnosť pravého a ľavého chodidla, skúšajte vždy obe topánky.

Aj napriek tomu, že zvolíte správnu veľkosť, nemusí Vám topánka dokonale sadnúť. Môže byť príliš široká, v priehlavkovej oblasti nízka, môže Vás tlačiť na členku. Pri nákupe cez náš e-shop to však neznamená žiadne riziko - stačí keď topánku pošlete s dokladom o nákupe späť a my Vám ju obratom vymeníme alebo vrátime peniaze! Ako postupovať pri výmene tovaru?

Flex (tuhosť) topánky

Tuhosť snowboardových topánok súvisí s odvetvím, pre ktoré sú určené. Pre freestyle sú určené topánky mäkšie, ktoré dovoľujú väčšiu voľnosť v ohybe cez jazyk topánky. Na freeride, rýchlu a agresívnu jazdu sú vhodnejšie topánky tvrdšie, s väčšou oporou cez jazyk topánky a v oblasti členku.

Šnúrky alebo systém rýchleho uťahovania?

Výrobcovia snowboardových topánok ponúkajú vedľa klasických šnúrok rôzne systémy rýchleho uťahovania, vďaka ktorým je možné utiahnuť topánku rýchlejšie a s menšou námahou. Niektoré systémy dokonca umožňujú sťahovanie v priehlavkovej aj holennej oblasti zvlášť. Tieto systémy sú spoľahlivé a osvedčené a ak sa pre ne rozhodnete, pripravte si na nákup nejakú tú korunku navyše.

Životnosť snowboardových topánok môžete výrazne predĺžiť, ak sa budete držať niekoľkých pravidiel:Údržba snowboardových topánok

Súvisiace produkty

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi