Slovensky EUR
:
:Boty Burton Grom Boa

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 25.00 €
  • 990 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v utorok 30. 5.
Tabuľka veľkostí
91.00 €
-30% / 130.00 €
Farba: pink/teal
Kolekcie: zima 2016/2017
Záruka: 2 roky
Značka: Burton
Kategória: Boty
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Detské topánky na snowboard Burton Grom Boa

Burton Grom sú topánky určené pre najmenšie deti, ktorí ešte len snowboarding objavujú a potrebujú sa hlavne cítiť pohodlne a isto. Uťahovanie pomocou Boa je veľmi rýchle a jednoduché, ušetrí čas na zjazdovke. Špeciálna dvojitá vložka umožňuje zväčšiť topánky až o jedno číslo, topánky teda "porastú" s vašimi deťmi.

šnurovanie

  • NEW Boa Coiler Closure System - rýchle, jednoduché a efektívne uťahovanie pomocou otočného kolieska určené deťom. Tak jednoduché, že to zvládnu samé.

Liner

  • Liner-Less - topánka neobsahuje vnútorné topánočku na ľahšie obúvanie a vyzúvanie najmenších detí.
  • 3M Thinsulate Insulation - exkluzívne v topánkach Grom. Dvakrát tak teplá ako ostatné izolácie rovnakej hrúbky, poskytuje teplo, aj keď je topánka mokrá.

odpruženie

  • DynoLite Outsole - zredukovaním hmotnosti o 20% DynoLite podrážka ponúka skvelé odpruženie, lepší pocit z jazdy a konzistentné podporu. Tento exkluzívny dizajn bol zhotovený z pružnej zmesi špeciálne tvarované tak, aby podrážka odolala opakovaným nárazom a mrazivým teplotám.

komfort

  • Snow-Proof Internal Gusset - jazyk topánky je vylepšený o vnútornú manžetu, ktorá zaistí spodnú časť topánky a udrží ju v suchu a teple.
  • Room-to-Grow - špeciálna, dvojitá stielka, ktorá umožňuje nosiť topánky dlhšiu dobu. Jednoducho, keď noha povyrastie, vyberte vrchný stielku a razom sú topánky o číslo väčšie. Druhá, integrovaná stielka zaručuje stálu podporu a odpruženie.
Tabuľka veľkostí
UK 6K 6,5K 7K 7,5K 8K 8,5K 9K 9,5K 10K 10,5K 11K 11,5K 12K 12,5K 13K
EUR 24 25 26 27 28 29 30,5 31,5 33 34 35 36 36,5 37 38
US 7c 8c 9c 10c 11c 12c 13c 1 2 3 4 4,5 5 5,5 6
CM 13,5 14,5 15,5 16,5 17,5 18,5 19,5 20 20,5 21 22 22,5 23 23,5 24
Poradňa - ako si vybrať

Ako si vybrať snowboardové topánky

Existuje niekoľko parametrov, ktoré sú rozhodujúce pre výber správných topánok. Tými hlavnými sú veľkosť, celková tuhosť a odvetvia, pre ktoré je určená.

Veľkosť topánky

Pri výbere správnej veľkosti topánok pomôže tabuľka veľkostí, ktorú nájdete pod odkazom v detaile všetkých snowboardových topánok. Ak nepoznáte veľkosť svojho chodidla v nami uvedenej tabuľke číslovania (UK, US, EUR), zmerajte si chodidlo od päty po najdlhší prst. Číslovanie MONDO v tabuľke je uvedené v centimetroch - vyberte obuv o pol centimetra väčšiu ako je dĺžka vášho chodidla.

Topánky vždy skúšame v ponožkách, v ktorých budeme jazdiť. Maximálne utiahneme vnútornú topánku a zaviažeme topánky pevne ako pred jazdou. Topánka by mala po utiahnutí dokonale objať nohu. Pred prvým rozjazdom je dobré si topánky obuť doma a cca 30 minút v nich chodiť. Počas tejto doby bezpečne spoznáte, či vám topánka dobre padne. Noha sa v topánke nesmie hýbať (nesmie sa dvíhať päta), nikdy však nesmie tlačiť! Dámske chodidlá sa vyskytujú v ďaleko viac rozličných tvaroch, preto je potrebné dať výberu viac času. Pozor na rozdielnosť pravého a ľavého chodidla, skúšajte vždy obe topánky.

Aj napriek tomu, že zvolíte správnu veľkosť, nemusí Vám topánka dokonale sadnúť. Môže byť príliš široká, v priehlavkovej oblasti nízka, môže Vás tlačiť na členku. Pri nákupe cez náš e-shop to však neznamená žiadne riziko - stačí keď topánku pošlete s dokladom o nákupe späť a my Vám ju obratom vymeníme alebo vrátime peniaze! Ako postupovať pri výmene tovaru?

Flex (tuhosť) topánky

Tuhosť snowboardových topánok súvisí s odvetvím, pre ktoré sú určené. Pre freestyle sú určené topánky mäkšie, ktoré dovoľujú väčšiu voľnosť v ohybe cez jazyk topánky. Na freeride, rýchlu a agresívnu jazdu sú vhodnejšie topánky tvrdšie, s väčšou oporou cez jazyk topánky a v oblasti členku.

Šnúrky alebo systém rýchleho uťahovania?

Výrobcovia snowboardových topánok ponúkajú vedľa klasických šnúrok rôzne systémy rýchleho uťahovania, vďaka ktorým je možné utiahnuť topánku rýchlejšie a s menšou námahou. Niektoré systémy dokonca umožňujú sťahovanie v priehlavkovej aj holennej oblasti zvlášť. Tieto systémy sú spoľahlivé a osvedčené a ak sa pre ne rozhodnete, pripravte si na nákup nejakú tú korunku navyše.

Životnosť snowboardových topánok môžete výrazne predĺžiť, ak sa budete držať niekoľkých pravidiel:Údržba snowboardových topánok

Súvisiace produkty

Burton Boys Weekend 2 Pack process red

Pôvodne: 27.00 €
21.60 €

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi