Slovensky EUR
:
: 

WeSC

Švédska značka WeSC bola založená partiou kamošov, medzi nimi aj legendárnym snowboardistom Ingemarom Backmanom. Mladý tým, ktorého prioritou je združovať ľudí s podobnými ideálmi a rovnakým životným štýlom spolu rozbehol brand, ktorý prekonáva akúkoľvek masovosť. Značka WeSC má v ponuke tričkamikinystreet bundyplavkyšiltovky ale aj originálne slúchadlá. Produkty, ktoré sa nedajú zaškatulkovať si obľúbia všetci, ktorí si radi žijú život po svojom. Všetok tovar WeSC na našom e-shope máme skladom na predajni v Brne!

Také boli začiatky

Značka WeSC vznikla v roku 1999 v Stockholme. Za úplným zrodom stojí niekoľko inšpirativných osobností, inak povedané “WeAktivistov”,medzi ktorých patrí aj legendárny snowboardistaIngermar Backman, Jussi Oksanen, skateri Jason Lee, známy aj zo seriálu "My name is Earl",  Jerry Hsu, ale aj umelci, hudobníci, fotografi alebo tanečníci. Idea, za ktorou si pevne idú vychádza zo skateboardovej kultúry, ktorú sa snažia posunúť oveľa ďalej.

Zo života WeSC

WeSC (WeAretheSuperlativeConspiracy) vystihuje základnú myšlienku celej značky, brand, ktorý je založený na spájaní ľudí, “WeAktivistov”, z oblasti boardových športov, umenia, hudby ale aj designu. Preto sa okolo WeSC motá veľa rôznych ľudí, ktorý stavajú na vzájomnom priateľstve, užívajú si to čo robia a žijú naplno. Designy na tričká, fotky do Superlative Magazínu, výstavy, priestor na hranie na akciách, v tom všetkom im pomáha WeSC sa zviditeľniť. Prvým zo sponzorovaných ľudí boli aj známy švédsky rapper a reggae umelec Timbuktu a hip-hopová kapelaLooptroop.

SUPERLATIVE MAGAZINE, ktorý v obmedzenom množstve nájdete aj na predajni, ponúka dvierka, ako nahliadnuť do sveta značky WeSC. Je to unikátny časopis s vecnými článkami, fotkami ale aj umeleckými dielami od ľudí, ktorí sú so značkou úzko spojený. Magazín je tiež plný reportov z akcií, recenzií na hudbu a samozrejme prešpikovaný farebným WeSC svetom. Môžeme v ňom objaviť zaujímavé osobnosti, ako je napríklad Skrillex.

WeSC stojí za rozvojom alternativných obrazov a športov. Ponúkajú streetovú módu pre “life after skate” a sú neformálnym článkom, ktorý reprezentuje samé superlatívy. Zároveň sú nepredvídateľnou značkou, ktorá sa dnes zameriava hlavne na oblečenie, ale do budúcna existuje perspektíva, že to môže byť čokoľvek ďalšie.

Každý rok WeSC pripraví prehliadku toho, čo stihli za minulý rok. Pozrite na najnovší Mish Mash Vol. 3!

 

Newsletter

Nezmeškajte príležitosť, ako výhodne nakúpiť!

Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi