[A]Wake

Radi vždy podporíme dobrú vec, a keďže okrem snowboardu holdujeme aj wakeboardingu, stať sa hlavným partnerom pripravovaného unikátneho záberu [A] Wake bolo pre nás priamo radosťou!

Viac o programe chystanej premiéry nájdete na Facebookovej udalosti tu


 

Všetko to začalo dlhoročným snom študenta Fakulty multimediálnych komunikácií UTB v Zlíne, Daniela Brogyányiho, natočiť krátky film o jeho obľúbenom športe, wakeboardingu. Tento ambiciózny mladý muž oslovil spolužiaka študujúceho réžiu tiež na FMK, Jakuba Machalu.

Spoločne začali vymýšľať námet. Za pár mesiacov sa z námetu stal scenár a film "[A] Wake" bol na svete. Zatiaľ len na papieri. "Dano zohnal techniku ​​a zostavil výborný tím ľudí, posledný zostalo vyriešiť peniaze, to je vždy najťažšie", hovorí o zložitých začiatkoch režisér Machala.

"Daniel ako začínajúci producent nesklamal a do roka a do dňa, ako sám sľúbil, prišiel aj s peniazmi. Celé natáčanie sa mohlo po dlhých prípravách rozbehnúť. "

Celý film je točený ako road movie a bude mať dĺžku približne 20-30 minút. Natáčanie prebieha v strednej Európe, okrem Bratislavy sa už natáčalo v Krakove a do konca mesiaca sa štáb chystá do Maďarska, Vysokých Tatier a aj do našej predajne v Brne.

"V týchto dňoch prebiehajú posledné dokrútka, celé natáčanie je rozdelené do štyroch blokov a vďaka partnerom ako je AVI štúdio a Daylight Rental - lighting equipment rental, máme možnosť znížiť náklady. Techniku ​​máme zadarmo, a to nám značne znižuje potrebný rozpočet. Celé natáčanie by sa v profesionálnej sfére dalo vyčísliť až na sumu 25.000 eur ", tvrdí producent Brogyányi.

Dokument by sa mal svojou obrazovou kvalitou a profesionálnym mixovaným zvukom priblížiť štandardu dokumentov svetových televíziou. Tvorcovia ním dokazujú svoje schopnosti pracovať s tými najvyspelejšími profesionálnymi technológiami. [A] Wake má teda slúžiť nielen na predstavenie mladého športu, ale má byť aj vizuálnym zážitkom, ktorý stojí za to vidieť!

Celý film potom v plnej jeho kráse budete môcť obdivovať začiatkom tohto leta na niektoré z premiér na Slovenskom ale aj v Česku. S premietaním filmu bude vždy samozrejme spojená aj výdatná party so zaujímavým programom! Dátumy a miesta uverejníme čo najskôr!

 

Zákaznícka karta

Zákaznícka karta

Zľava až 20% na nový tovar, lacnejšia doprava a ďalšie bonusy

ISIC  - zľava 10 %

ISIC - zľava 10 %

Platí i pro karty ITIC a Alive

Doprava zdarma

Doprava zdarma

Pri nákupe nad 60 € máte dopravu zdarma!

Sme rýchli!

Sme rýchli!

98 % tovaru dodáme do druhého dňa

Overené zákazníkmi

Overené zákazníkmi

99 % zákazníkov by nás odporučilo svojim známym

Viac ako 700 výdajných miest v ČR a SR

Viac ako 700 výdajných miest v ČR a SR

Vyzdvihnite si tovar v blízkosti vášho bydliska

Na trhu od roku 1996

Na trhu od roku 1996

Máme mnohoročné skúsenosti s predajom cez internet

Predajňa v Brne

Predajňa v Brne

Celý sortiment máme aj v kamennej predajni v Brne

Odborný servis

Odborný servis

Nenecháme vás na holičkách! Vybavenie vám opravíme aj po záruke

Akcie, zľavy, výpredaje

Akcie, zľavy, výpredaje

Každý týždeň nová akčná ponuka. To sa hodí!

Zákaznícky servis

Zákaznícky servis

Poradíme vám s výberom, objednaním a údržbou vybavenia

Newsletter

Nezmeškajte príležitosť, ako výhodne nakúpiť!

Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi