Slovensky EUR
:
:


:

CZK | EUR

Viazanie Nitro Lynx

 • Tovar je na sklade
 • Doprava zadarmo pri nákupe nad 40 €
 • 823 miest pre osobný odber v ČR a SR
 • Doručíme najneskôr v piatok 9. 12.
Tabuľka veľkostí
129.08 €
-30% / 184.40 €
Farba: teal
Kolekcie: zima 2015/2016
Záruka: 2 roky
Značka: Nitro
Kategória: Viazanie
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Dámske viazanie Nitro Lynx

Nitro Lynx je dámske viazanie celkovo mäkšieho profilu, vďaka ktorému je svižné a úžasné v každom teréne. Je vybavené základňou Precision Fit 2, tlmením Dual Air a pohodlnými strapy, ktoré drží pevne nohu na svojom mieste.

Parametre

 • Nitro Dual Air Dampending - dvojitý airbag prináša kvalitné tlmenie do oblasti päty aj špičky. Tlmiče vám poskytnú oporu za každých okolností, počas pristátie sa zmrštia a najefektívnejším spôsobom tak pohlcujú energiu nárazu.
 • Womens Asym Type S Highback - asymetrická opierka vychádza v ústrety súčasnému štýlu jazdenia s širokým postojom. Pre dosiahnutie maximálneho tlaku na os topánky je os opierky posunutá o 5 stupňov dovnútra. Doska tak drží lepšie na hrane, viazanie je pohodlnejšie a ľahšie.
 • Precision Fit 2 Baseplate - základňa vyrobená z nylonu vystuženého sklenými vláknami. Mohutné airbagy pod špičkou aj pätou přinášejínedostižné tlmenie a oporu, zároveň masívne znižujú hmotnosť viazania.
 • Premium Comfort Ankle Strap With Flex Window - členkový strap obsahuje vyrezali časť, čo prináša maximálnu ohybnosť a prispôsobenie sa tvaru topánky.
 • Easy Entry Buckle Tech and Ratchet Straps - esíčkovitě zakrivené strapy tí nebudú stáť v ceste pri vstupe do viazania. Račňa má navyše široké navádzací ústia, ktoré pomôže račni zahryznúť sa do pásku.
 • BEST Convertible Toe Strap - predný strap je prispôsobený pre zapnutie cez špičku topánky aj cez priehlavok.
 • Womens Aluminum Speedwheel Buckles - najpevnejšiu a zároveň najľahšiu hliníková páka račne je kombinovaná s hladkým ozubeným valčekom z polyméru. Tieto pracky skvele fungujú a vydrží.
 • Odozva (1-10) - 5
Tabuľka veľkostí
S M
UK 2,5-5,5 6-9,5
EUR 34-38 38,5-43,5
US 4-7 7,5-11
CM 21,0-24,5 25,0-28,5
Poradňa - ako si vybrať

Ako si vybrať snowboardové viazanie

Pri nákupe snowboardového vybavenia sa držte pravidla, že najskôr sa vyberajú snowboardové topánky a až potom viazanie. Topánky musia maximálne vyhovovať nohe a topánka zase musí padnúť ako uliata do viazania.

Veľkosť viazania

Veľkosť viazania vyberajte podľa veľkosti topánky (pozri tabuľku veľkostí), typ viazania podľa odvetvia, ktorému sa plánujete venovať. Rovnako ako snowboardy a topánky sa aj viazanie vyrába pre freestyle, freeride, popr. all-mountain.

Prevažná väčšina viazania má nastaviteľnú dĺžku základne, dĺžku priehlavkových popruhov a náklon opierky päty. Je možné, že sa vám nepodarí nastaviť viazanie optimálne hneď na prvýkrát, preto je dobré mať pri sebe vreckové náradie, s ktorým to zvládnete priamo na svahu.

Správne nastavenie viazania a jeho pripevnenie k snowboardu je celkom zásadné pre pôžitok z jazdy a maximálne využitie vlastností snowboardovej výbavy. Neviete ako na to? Tu je pár praktických rád:Nastavenie a montáž viazania

[produkty1]

[produkty2]

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi