Slovensky EUR
:
:


:

CZK | EUR

Prilba Bern Berkeley

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 40 €
  • 747 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr v stredu 26. 10.
Tabuľka veľkostí
63.20 €
-20% / 79.00 €
Farba: satin pastel blue
Kolekcie: leto 2016
Záruka: 2 roky
Značka: Bern
Kategória: Bike prilby
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Dámska prilba Bern Berkeley 

Progresívne a slušivý model Berkeley je najľahší dámsku helmou určenú pre cyklistiku či skateboarding. Patentovaná technológia New Zips Mold (priame vstrekovanie absorpčnej hmoty do škrupiny prilby) zaručuje ešte nižšiu hmotnosť ako tomu bývalo u predchádzajúcich modelov a úzky profil helmy zaistí pohodlie pri jej nosení. Helma je vybavená vpínacím klopitelným šiltom a vetracími otvormi.

parametre

  • Zip Mold - technológia priameho vstrekovania absorpčná hmoty do polykarbonátové škrupiny prilby. Helmy Bern vyrábané pomocou revolučnej Zips Mold technológie sú určené pre športové aktivity ako je jazda na bicykli či inline korčuliach, skateboarding, snowboarding a lyžovanie. Helmy sa vyznačujú veľmi nízkou hmotnosťou a úzkym profilom pri vysokej miere ochrany hlavy.
  • All Season - systém vymeniteľných vpínacie vložiek pre univerzálne využitie v letnej i zimnej sezóne
  • Hmotnosť - 419-440 g

Helma Berkeley spĺňa normy ASTM F 2040, CPSC a EN 1078 + A1 (Prilby pre cyklistov a pre používateľov skejtbordov a kolieskových korčúľ).

Návod na použitie prilby Bern

Nasaďte si prilbu a pomocou upevňovacieho remienka usaďte prilbu na hlave tak, aby vám pohodlne a pevne sedela na hlave. Po zapnutí upínacieho remienku by sa prilba nemala pohybovať nijako významne vzad a vpred. Presvedčte sa, či vám prilba nebráni v rozhľade. Prilba je určená výhradne na jazdu na snowboarde a na lyžiach. Nesmie sa nikdy používať pre jazdu na motorizovaných dopravných prostriedkoch, pri horolezectve a činnostiach, kedy hrozí zaháknutie či zavesenie za upevňovacie remienok. Snowboardová prilba je konštruovaná tak, aby pri prípadnom páde absorbovala určitú časť energie. Preto v prípade väčšieho nárazu či hlbšieho škrabance treba prilbu ihneď vymeniť. Takto poškodená prilba nemôže už dostatočne chrániť vašu hlavu pred zranením. Taktiež po dlhodobom (mnohoročnom) používaní by mala byť prilba vymenená, a to aj keď neboli nijako poškodené. Kontroluj prilbu pravidelne na viditeľné vady a tiež či nechýbajú nejaké jej časti. Pre očistenie používaj len vodu, jemné mydlo a mäkký handričku. Ochranný vplyv tejto prilby môže byť znížený použitím laku, čistiacich prostriedkov, chemikálií a pod. Prilba nesmie byť vystavená vyššiu teplote ako 62 ° C. Pozor - takéto teploty dosahujú za slnečného dňa aj priestory vo vnútri automobilu! Niektoré zranenia sú nevyhnutné a úplne nezávislá na tom, akú prilbu nosíte.

 

 

Tabuľka veľkostí
XS/S M/L
OBVOD HLAVY (cm) 52 - 55,5 55,5 - 59

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi