Slovensky EUR
:
:


:

CZK | EUR

Batoh na snowboard ABS Vario Base Unit

  • Tovar je na sklade
  • Doprava zadarmo pri nákupe nad 40 €
  • 818 miest pre osobný odber v ČR a SR
  • Doručíme najneskôr vo štvrtok 8. 12.
431.04 €
-20% / 538.80 €
Farba: black
Kolekcie: zima 2016/2017
Záruka: 2 roky
Značka: ABS
Kategória: Lavínové batohy
Nákupom získate zákaznícku kartu s množstvom výhod!
Popis tovaru

Lavínový batoh ABS Vario Base Unit

ABS Vario Base Unit je TÜV certifikovaný lavínový systém designovaný tak, aby odolal obrovské sile pri zasypaní lavínou. Princíp je veľmi jednoduchý. Batoh obsahuje dva nafukovacie vankúše, skrutkovací ventil pre upevnenie fľaše a pneumatické tiahlo. Tiahlo je vyvedené z batohu von na ľavý ramenný popruh, kde sa na neho nasadí aktivačné madlo, ktoré sa jednoducho zaistí pružným pásikom a v prípade nebezpečenstva stačí pravou rukou za madlo zatiahnuť a vankúše sa behom niekoľkých sekúnd nafúknu. Úspešnosť tohto systému spočíva v tom, že vankúše vďaka množstvu vzduchu v sebe obsiahnutom nedovolí vaše zasypanie lavínou a stále vás posúvajú na hladinu snehu, navyše vás udržujú vo vodorovnej polohe a eliminujú tak nebezpečenstvo zranenia.

Batoh disponuje hrudným a bedrovým popruhom a pásikom pre zapnutie okolo nohy, na bedrovom popruhu je kapsička na madlo. Nafukovacie vaky sú zhotovené z odolného silikónového materiálu s veľmi pevným a kvalitným šitím, obsahujú špeciálne ventily pre ľahké vyfúknutie. Objem vakov je 170 l.

POZOR! Fľaša nie je súčasťou batohu! Fľaše ponúkame zvlášť, vybrať si môžete buď oceľovou(510 g) alebo ľahšiu karbónovou (280 g). Fľaše sú naplnené vzácnym plynom argónom, ktorý nezamrzne aj pri extrémne nízkych teplotách. Súčasťou fľaše je aj aktivačné madlo.

Batoh obsahuje len jednoduchý kryt. Odporúčame k nemu kúpiť kryt Dakine ABS Vario Cover, ktorý spoločne s lavínovým batohom ABS kúpite vo zvýhodnenom sete.

Odporúčame batoh kúpiť na kamennej predajni, kde s vami zaškolený predajca prejde celý proces fungovania ABS systému.

Parametre

  • výška chrbta veľ. S: do 49 cm
  • výška postavy veľ S: do 180 cm
  • výška chrbta veľ. L: od 46 cm
  • výška postavy veľ L: od 180 cm

<iframe width="853" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/lvnbth-fkto" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Odporučiť produkt e-mailom

:
:
:
 
Zobrazenie informácií o certifikáte Heureka - Overené zákazníkmi